12:43 | 12.02.26 | Նորություններ | 5872
Ucom-ը շարունակում է ընդլայնել կորպորատիվ հաճախորդների համար նախատեսված տեխնոլոգիական լուծումների իր փաթեթը եւ ներկայացնում է ներքին ցանցի (LAN) կառուցման ամբողջական ծառայություն։
Այս լուծումը կազմակերպություններին հնարավորություն է տալիս մեկ գործընկերոջ միջոցով ստանալ ոչ միայն բարձր արագությամբ ինտերնետ, այլեւ ժամանակակից, կայուն եւ անվտանգ ներքին ցանց՝ հարմարեցված իրենց կոնկրետ կարիքներին։
Այսօր ընկերությունների գործունեության արդյունավետությունը մեծապես կախված է հուսալի եւ ճիշտ նախագծված ցանցային ենթակառուցվածքից՝ տվյալների արագ եւ անվտանգ փոխանցումից, անխափան ներքին հաղորդակցությունից եւ համակարգերի կայուն աշխատանքից։ Ucom-ի առաջարկած ծառայությունը ապահովում է գործնական եւ երկարաժամկետ արժեք ստեղծող լուծում՝ սկսած տարածքի ուսումնասիրությունից եւ նախնական ցանցի նախագծումից մինչեւ ներքին ցանցի լիարժեք գործարկում եւ փորձարկում։
«Ucom-ը հանդես է գալիս որպես համալիր տեխնոլոգիական գործընկեր՝ աջակցելով կազմակերպություններին իրենց թվային ենթակառուցվածքների զարգացման, արդյունավետ աշխատանքի եւ կայուն աճի ապահովման գործում։ Մենք ամեն ինչ անում ենք՝ կորպորատիվ հաճախորդների համար հարմարավետ պայմաններ ստեղծելու, ինչպես նաեւ ժամանակ եւ ռեսուրսներ խնայելու համար», – ասել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ծառայության շրջանակում Ucom-ը իրականացնում է ներքին ցանցի կառուցման ամբողջական գործընթացը՝ ներառյալ տարածքի ուսումնասիրությունը, տեխնիկական նախագծումը, մալուխների անցկացման աշխատանքները, սարքավորումների տեղադրումն ու ցանցի ինտեգրումը։ Կիրառվում են վերջին սերնդի սարքավորումներ՝ ապահովելով բարձր արագություն, հուսալիություն, տվյալների պաշտպանություն եւ հեշտ մասշտաբավորում՝ բիզնեսի աճին համահունչ։
Բարձրակարգ ներքին ցանցի կառուցումը հնարավորություն է տալիս կազմակերպություններին բարձրացնել ներքին հաղորդակցության արդյունավետությունն ու կայունությունը, ձեւավորել տեխնոլոգիապես զարգացած աշխատանքային միջավայր եւ ապահովել տվյալների անվտանգ կառավարում։
Ծառայության արժեքը հաշվարկվում է անհատապես՝ կախված նախագծի ծավալից եւ բարդությունից։ Նախնական գնահատումն իրականացվում է մինչեւ պայմանագրի կնքումը։

12:43 | 12.02.26 | Новости | 5962
Ucom продолжает расширять портфель технологических решений для корпоративных клиентов,  представив услугу по построению внутренних сетей (LAN).
Данное решение позволяет организациям, работая с одним партнёром, получать не только высокоскоростной интернет, но и современную, стабильную и безопасную внутреннюю сеть, адаптированную под их конкретные бизнес-потребности.
Сегодня эффективность деятельности компаний в значительной степени зависит от надёжной и правильно спроектированной сетевой инфраструктуры — быстрой и безопасной передачи данных, бесперебойной внутренней коммуникации и стабильной работы систем. Предлагаемая Ucom услуга обеспечивает практичное и долгосрочное решение, создающее ценность — от обследования территории и предварительного проектирования сети до полного запуска и тестирования.
«Ucom выступает в роли комплексного технологического партнёра, поддерживая организации в развитии их цифровой инфраструктуры, повышении эффективности работы и обеспечении устойчивого роста. Мы делаем всё возможное для создания комфортных условий для наших корпоративных клиентов, помогая им экономить время и ресурсы», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
В рамках услуги Ucom реализует полный цикл построения внутренней сети, включая обследование объекта, техническое проектирование, кабельные работы, установку оборудования и интеграцию сети. Применяются современные высокопроизводительные решения и технологии, обеспечивающие высокую скорость, надёжность, защиту данных и возможность масштабирования в соответствии с ростом бизнеса.
Построение современной внутренней сети позволяет организациям повысить эффективность и стабильность внутренних коммуникаций, создать технологически развитую рабочую среду и обеспечить безопасное управление данными.
Стоимость услуги рассчитывается индивидуально в зависимости от объёма и сложности проекта. Предварительная оценка проводится до подписания договора.