16:49 | 20.07.26 | Նորություններ | 197
Եղվարդում Ucom-ի վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնը հաճախորդներին կընդունի նոր՝ Երեւանյան 3/47 հասցեում։
Կենտրոնը տեղափոխվել է ավելի հարմարավետ միջավայր՝ բաժանորդներին մատուցվող ծառայություններն առավել հասանելի եւ արդյունավետ դարձնելու նպատակով։
«Մեր նպատակն է, որ Ucom-ի բաժանորդները Հայաստանի բոլոր համայնքներում ստանան նույն որակի սպասարկում եւ օգտվեն հարմարավետ, ժամանակակից միջավայրից։ Եղվարդի սպասարկման կենտրոնի տեղափոխումը նոր հասցե մեր հետեւողական աշխատանքի մի մասն է՝ ուղղված սպասարկման ցանցի եւ հաճախորդների փորձառության բարելավմանը», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Երեւանյան 3/47-ի սպասարկման սրահում՝ հուլիսի 20-ից օգոստոսի 31-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդը ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ եւ հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով եւ առավել մատչելի գնով։ Բացի այդ, մինչեւ հուլիսի 31-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ։
Ucom-ը շարունակում է զարգացնել եւ արդիականացնել իր վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնների ցանցը՝ բաժանորդներին առաջարկելով հասանելի, արագ եւ որակյալ սպասարկում ինչպես Երեւանում, այնպես էլ Հայաստանի մարզերում։
Նշենք, որ ծառայությունների հասանելիությունը երկրի բոլոր հատվածներում ապահովելու նպատակով Ucom-ն արդեն բացել է վաճառքի եւ սպասարկման 74 կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 22-ը՝ Երեւանում։

16:49 | 20.07.26 | Новости | 456
Центр продаж и обслуживания Ucom в Егварде будет принимать клиентов по новому адресу: улица Ереванян, 3/47.
Центр переехал в более просторное и удобное помещение, чтобы сделать обслуживание клиентов более доступным и эффективным.
Обновленный центр продаж и обслуживания организован как единое пространство, где клиенты могут не только подключить услуги или получить консультацию, но и ознакомиться со всей цифровой экосистемой Ucom — от фиксированного интернета и мобильной связи до телевидения, Wi-Fi-решений и умных устройств.
«Наша цель — обеспечить клиентам Ucom во всех населенных пунктах Армении одинаково высокий уровень обслуживания и комфортную современную среду. Переезд центра обслуживания в Егварде является частью нашей последовательной работы по развитию сети и улучшению клиентского опыта», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
С 20 июля по 31 августа включительно клиенты, которые в центре обслуживания по адресу улица Ереванян, 3/47 подключатся к любому тарифному пакету Unity сроком на 12 месяцев, получат возможность пользоваться им бесплатно в течение одного месяца. Подключаясь к пакету Unity, клиент получает фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение в рамках одного предложения по более выгодной цене. Кроме того, по 31 июля включительно все покупатели любого смартфона получат в подарок беспроводные наушники бренда Canyon.
Ucom продолжает развивать и модернизировать сеть центров продаж и обслуживания, предлагая клиентам доступное, быстрое и качественное обслуживание как в Ереване, так и в регионах Армении.
Для обеспечения доступности услуг во всех частях страны Ucom уже открыл 74 центра продаж и обслуживания, 52 из которых расположены в регионах, а 22 — в Ереване.