11:43 | 28.07.26 | Նորություններ | 354
Արարատի Շահումյան 24/2 հասցեում վերաբացվել է Ucom-ի վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնը։ Նորացված եւ առավել հարմարավետ միջավայրը նախատեսված է բաժանորդների սպասարկումն արագ, մատչելի եւ որակյալ ապահովելու համար։
Վաճառքի եւ սպասարկման նորացված կենտրոնը ձեւավորվել է որպես մեկ միասնական հարթակ, որտեղ բաժանորդը կարող է ոչ միայն միանալ ծառայություններին կամ ստանալ խորհրդատվություն, այլեւ տեղում ծանոթանալ Ucom-ի ամբողջական թվային էկոհամակարգին՝ ֆիքսված ինտերնետից եւ շարժական կապից մինչեւ հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ եւ խելացի սարքեր։
«Ucom-ի համար կարեւոր է, որ ժամանակակից կապի ծառայությունները հասանելի լինեն ոչ միայն մայրաքաղաքում, այլեւ Հայաստանի բոլոր մարզերում։ Մենք շատ ենք կարեւորում սպասարկման կենտրոնների նորացումը՝ մեր բաժանորդներին հարմարավետ միջավայրում սպասարկելու եւ նրանց առօրյա փորձառությունը բարելավելու համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Շահումյան 24/2-ի սպասարկման սրահում հուլիսի 27-ից օգոստոսի 31-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդն ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ եւ հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով եւ առավել մատչելի գնով։ Բացի այդ, մինչեւ օգոստոսի 7-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ։

11:43 | 28.07.26 | Новости | 392
В Арарате по адресу ул. Шаумяна, 24/2 вновь открылся центр продаж и обслуживания Ucom. Обновленное и более комфортное пространство создано для того, чтобы обеспечить абонентам быстрое, доступное и качественное обслуживание.
Обновленный центр продаж и обслуживания представляет собой единую площадку, где абоненты могут не только подключить услуги или получить консультацию, но и на месте ознакомиться со всей цифровой экосистемой Ucom — от фиксированного интернета и мобильной связи до телевидения, Wi-Fi-решений и умных устройств.
«Для Ucom важно, чтобы современные услуги связи были доступны не только в столице, но и во всех регионах Армении. Мы уделяем большое внимание обновлению центров обслуживания, чтобы обслуживать наших абонентов в комфортной обстановке и улучшать их повседневный клиентский опыт», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
С 27 июля по 31 августа включительно абоненты, которые в центре обслуживания по адресу ул. Шаумяна, 24/2 подключатся к любому тарифному пакету Unity с обязательством на 12 месяцев, смогут пользоваться им в течение одного месяца бесплатно. Подключаясь к пакету Unity, абонент получает фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение в одном пакете по более выгодной цене.
Кроме того, до 7 августа включительно все покупатели любого смартфона получат в подарок беспроводные наушники бренда Canyon.