11:43 | 28.07.26 | Նորություններ | 354
Արարատի Շահումյան 24/2 հասցեում վերաբացվել է Ucom-ի վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնը։ Նորացված եւ առավել հարմարավետ միջավայրը նախատեսված է բաժանորդների սպասարկումն արագ, մատչելի եւ որակյալ ապահովելու համար։
Վաճառքի եւ սպասարկման նորացված կենտրոնը ձեւավորվել է որպես մեկ միասնական հարթակ, որտեղ բաժանորդը կարող է ոչ միայն միանալ ծառայություններին կամ ստանալ խորհրդատվություն, այլեւ տեղում ծանոթանալ Ucom-ի ամբողջական թվային էկոհամակարգին՝ ֆիքսված ինտերնետից եւ շարժական կապից մինչեւ հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ եւ խելացի սարքեր։
«Ucom-ի համար կարեւոր է, որ ժամանակակից կապի ծառայությունները հասանելի լինեն ոչ միայն մայրաքաղաքում, այլեւ Հայաստանի բոլոր մարզերում։ Մենք շատ ենք կարեւորում սպասարկման կենտրոնների նորացումը՝ մեր բաժանորդներին հարմարավետ միջավայրում սպասարկելու եւ նրանց առօրյա փորձառությունը բարելավելու համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Շահումյան 24/2-ի սպասարկման սրահում հուլիսի 27-ից օգոստոսի 31-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդն ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ եւ հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով եւ առավել մատչելի գնով։ Բացի այդ, մինչեւ օգոստոսի 7-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ։

11:43 | 28.07.26 | News | 290
Ucom’s sales and service center has reopened at 24/2 Shahumyan Street in Ararat. The renovated and more comfortable space is designed to provide subscribers with faster, more accessible, and high-quality service.
The renewed sales and service center has been designed as a single integrated platform where subscribers can not only activate services or receive professional advice, but also explore Ucom’s complete digital ecosystem on-site—from fixed internet and mobile connectivity to television, Wi-Fi solutions, and smart devices.
“It is important for Ucom that modern communication services are accessible not only in the capital, but across all regions of Armenia. We place great importance on modernizing our service centers to serve our subscribers in a comfortable environment and improve their everyday experience,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
From July 27 through August 31 inclusive, subscribers who sign up for any Unity tariff plan for 12 months at the service center located at 24/2 Shahumyan Street will receive one month of service free of charge. By subscribing to a Unity package, customers receive fixed internet, mobile connectivity, and television services in a single package at a more affordable price.
In addition, through August 7 inclusive, customers who purchase any smartphone will receive a pair of Canyon wireless earbuds as a gift.