11:39 | 16.04.09 | Նորություններ | 6048
“Լիկվոր” ընկերությունը սահմանել է հատուկ մրցանակ “Ես հաղթահարում եմ ճգնաժամը” մրցույթի մասնակիցների համար
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Լիկվոր” դեղագործական ընկերությունը սահմանել է հատուկ մրցանակ “Ես հաղթահարում եմ ճգնաժամը” ուսանողական ռեֆերատների մրցույթի մասնակիցներից մեկի համար:
Մրցույթի անցկացման կազմակերպիչներն են “Մեդիամաքս” գործակալությունն ու Banks.am պորտալը, ՀՀ կառավարությունն ու Կենտրոնական բանկը: Մրցույթի կազմակերպիչները հայտարարել են, որ շահագրգիռ կազմակերպություններն ու ընկերություները կարող են սահմանել իրենց մրցանակները ուսանողների համար:
“Լիկվոր” ընկերությունը սահմանել է հատուկ դրամական մրցանակ` 50 հազար դրամ, որը կհանձնվի մրցութային հանձնաժողովի կողմից ընտրված աշխատանքներից մեկի հեղինակին:
“Շարունակական աճը” ոչ միայն կարգախոս է, այլեւ մեր ընկերության հստակ սկզբունքը: Աճը հնարավոր է միայն նոր մոտեցումների եւ նոր գաղափարների շնորհիվ, եւ հենց այդ պատճառով մենք որոշեցինք աջակցել ուսանողական ռեֆերատների այս մրցույթին”,- ասել է “Լիկվորի” գլխավոր տնօրեն Սերգեյ Մաթեւոսյանը:

11:39 | 16.04.09 | Новости | 5734
Ереван /Медиамакс/. Фармацевтическая компания «Ликвор» учредила специальный приз для одного из участников конкурса студенческих рефератов «Я побеждаю кризис».
Инициаторами проведения конкурса выступили агентство Медиамакс и портал Banks.am, Правительство и Центральный банк Армении. Организаторы конкурса заявили, что заинтересованные организации и компании могут учредить свои премии для студентов.
Компания «Ликвор» учредила специальную денежную премию в размере 50 тысяч драмов, которая будет вручена одной из работ, отобранных конкурсной комиссией.
«Постоянство роста» - не только девиз, но и твердый жизненный принцип нашей компании. Рост возможен только благодаря новым подходам и новым идеям, и именно поэтому мы решили поддержать этот конкурс студенческих рефератов», - сказал генеральный директор «Ликвор» Сергей Матевосян.
Лучшие рефераты будут опубликованы на портале Banks.am, а обладатели первого, второго и третьего места будут награждены денежными премиями в размере 150, 100 и 75 тысяч драмов. Авторы лучших работ встретятся с премьер-министром Армении Тиграном Саргсяном, министрами экономического блока и членами Совета Центрального банка.