15:32 | 05.05.09 | Նորություններ | 5599
Երեւան /Մեդիամաքս/. ՀՀ տրանսպորտի եւ կապի նախարարությունն այսօր ներկայացրել է իր նորացված պաշտոնական կայքը` www.mtc.am:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, ՀՀ տրանսպորտի եւ կապի նախարար Գուրգեն Սարգսյանը նշել է, որ այժմ նախարարության կայքն ավելի մատչելի է, բովանդակալի եւ պարզ: Նա նաեւ ընդգծել է, որ կայքում հայտնվել է նոր բաժին` “հետադարձ կապ”, որի միջոցով քաղաքացիները կարող են ուղարկել իրենց նկատողություններն ու առաջարկությունները:
Նախարարության կայքում, որը շուտով կգործարկվի նաեւ ռուսերեն եւ անգլերեն լեզուներով, ներկայացված են նաեւ օրենսդրություն, օրվա մամուլ, նամականիշեր ու ծրարներ եւ այլ բաժիններ: Այստեղ կարելի է գտնել նաեւ ՀՀ ճանապարհների քարտեզը:

15:32 | 05.05.09 | News | 5587
Yerevan /Mediamax/. Ministry of Transport and Communication of Armenia presented its updated official website www.mtc.am today.
Mediamax reports that the Minister of Transport and Communication of Armenia Gurgen Sargsian noted that now the website of the Ministry is more available, rich in content and easy for use. He also stressed that new “feedback” section has appeared at the website, due to which citizens may send their remarks and suggestions.
The website of the Ministry, which will soon function in Russian and English languages, also presents the following sections: legislation, press of the day, stamps and envelopes, etc. Here one can also find the roadmap for Armenia.