16:01 | 12.05.09 | Նորություններ | 5358
Երևան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) գործարկել է ֆիքսված հեռախոսակապի ծառայությունների այլընտրանքային սակագնային պլանները:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ին այսօր հայտնել են ընկերության մամլո ծառայությունում, այլընտրանքային սակագնային պլանները գործելու են առկա բազային սակագնային պլաններին զուգահեռ:
Նոր սակագնային պլանին անվճար միանալու համար անհրաժեշտ է «ԱրմենՏելի» վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից մեկում համապատասխան դիմում լրացնել:
Ֆիզիկական անձանց համար գործում են «Տնային 600», «Տնային 1200», «Տնային 1800», իսկ իրավաբանական անձանց համար` «Բիզնես 550», «Բիզնես 1100» եւ «Բիզնես 1650» նոր սակագնային պլանները:
«Դժվար է գերագնահատել այլընտրանքային սակագների գործարկման նշանակությունը. Beeline բջջային ցանցի բաժանորդները վաղուց հնարավորություն ունեն առավել հարմարավետ սակագնային պլան ընտրելու` կախված նրանից, թե որ ուղղությամբ են ավելի հաճախ զանգահարում` այլ երկրներ, բջջային, թե քաղաքային համարներին: Այժմ ընտրության հնարավորություն ունեն նաեւ մեր ֆիքսված ցանցի հաճախորդները, ինչը նրանց թույլ կտա շփումը դարձնել ավելի մատչելի եւ հարմարավետ»,- ասել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

16:01 | 12.05.09 | Новости | 5654
Ереван /Медиамакс/. Компания «АрменТел» (бренд Beeline) запустила альтернативные тарифные планы на услуги фиксированной связи.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, альтернативные тарифы будут действовать в дополнение к действующим базовым тарифам.
Для бесплатного подключения к новому тарифному плану необходимо заполнить заявление в любом из офисов продаж и обслуживания «АрменТел».
Для физических лиц действуют альтернативные тарифы «Домашний 600», «Домашний 1200» и «Домашний 1800». Для юридических лиц - «Бизнес 550» (430 минут исходящих звонков на внутригородскую, 55 минут – междугороднюю и 65 минут - мобильную сети). По завершении лимита времени действуют базовые тарифы.
“Значение запуска альтернативных тарифов трудно переоценить. Абоненты мобильной сети Beeline давно имеют возможность выбора наиболее удобного тарифного плана в зависимости от того, куда они чаще звонят – на мобильные или городские местные номера или в другие  страны. Теперь и у абонентов нашей фиксированной сети появился выбор, который позволит им сделать общение более  доступным и  удобным”, - сказал генеральный директор ЗАО “АрменТел” Игорь Климко.