10:30 | 14.05.09 | Նորություններ | 4794
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը գործարկել է “1000 ու 1 SMS” նոր սակագնային պլանը` ստեղծված հատուկ լսողական եւ խոսակցական խնդիրներ ունեցող բաժանորդների համար:
“Այս սակագնային պլանը ընձեռում է առավել լիարժեք շփման հնարավորություն` թույլ տալով SMS հաղորդագրությունների միջոցով լրացնել ձայնային շփման բացը”,- նշել են ընկերության մամլո ծառայությունում:
Այս սակագնային պլանի բաժանորդները կարող են ընդամենը 5 դրամ սակագնով ուղարկել ամսական մինչեւ 1001 ներցանցային SMS հաղորդագրություն: Դեպի “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի` “Իմ Աշխարհը” ցուցակում ներառված հեռախոսահամարներ կատարվող զանգերի սակագինը 1 րոպեի դիմաց կազմում է 20 դրամ:
“1000 ու 1 SMS” սակագնային պլանի բաժանորդ դառնալու համար անհրաժեշտ է այցելել “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի որեւէ սպասարկման կենտրոն եւ ներկայացնել 2-րդ կարգի հաշմանդամությունը հավաստող փաստաթուղթ:

10:30 | 14.05.09 | Новости | 4801
Ереван /Медиамакс/. Сотовый оператор «ВиваСелл-МТС» запустил тарифный план «1000 и 1 SMS», созданный специально для абонентов, имеющих ограничения по речи и слуху.
«Данный тарифный план позволяет заполнить пробел речевого общения посредством SMS сообщений», - отметили в пресс-службе компании.
Каждый месяц абоненты нового тарифного плана могут отправлять до 1001 внутрисетевых сообщений по тарифу всего 5 драмов за 1 SMS. Тариф звонков на номера «ВиваСелл-МТС», включенные в список «Мой Мир», составляет 20 драмов за минуту.
Чтобы стать абонентом тарифного плана «1000 и 1 SMS», нужно посетить любой из центров обслуживания «ВиваСелл-МТС» и предъявить документ, подтверждающий инвалидность 2-й группы.