15:29 | 12.06.09 | Նորություններ | 5581
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հանդես կգա որպես հունիսի 19-20-ը Երեւանում կայանալիք “DigiTec Business” ֆորումի գլխավոր հովանավոր:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ գործակալությունը, ֆորումը կազմակերպվել է Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ընկերությունների միության կողմից` Microsoft-ի գործընկերությամբ:
“ԱրմենՏելը”` որպես կապի միասնական օպերատոր, մեծ ուշադրություն է դարձնում հեռահաղորդակցային բնագավառի զարգացմանը` բիզնեսին առաջարկելով հարմարավետ լուծումներ: “DigiTec Business”-ի նման միջոցառումները շատ կարեւոր են ինչպես նոր ապրանքատեսակների մատակարարների, այնպես էլ հավանական գնորդների համար, քանի որ հնարավորություն են տալիս ցույց տալ գերժամանակակից բոլոր տեխնոլոգիաները”,- նշել է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“DigiTec Business” ֆորումում ներկայացվելու են տեխնոլոգիական լուծումներ բանկային ու ֆինանսական հատվածի, փոքր եւ միջին ձեռնարկությունների, զբոսաշրջության, առեւտրի, շինարարության, բեռնափոխադրումների, բժշկության եւ այլ ոլորտների համար:

15:29 | 12.06.09 | Новости | 5654
Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) выступит генеральным спонсором форума «DigiTec Business», который пройдет в Ереване 19-20 июня.
Как сообщает агентство Медиамакс, форум организован Союзом компаний информационных технологий (СКИТ)  в партнерстве с Microsoft.
««АрменТел» как единый оператор связи уделяет большое внимание развитию телекоммуникационной отрасли, предлагая бизнесу удобные решения. Мероприятия, подобные «DigiTec Business», очень важны как для поставщиков новых продуктов, так и для потенциальных покупателей, поскольку дают возможность продемонстрировать все самые прогрессивные технологии», - отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
На форуме«DigiTec Business» будут представлены технологические решения для банковского и финансового сектора, малых и средних предприятий, сфер туризма, торговли, строительства, грузоперевозок, медицины и пр.