15:29 | 12.06.09 | Նորություններ | 5581
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հանդես կգա որպես հունիսի 19-20-ը Երեւանում կայանալիք “DigiTec Business” ֆորումի գլխավոր հովանավոր:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ գործակալությունը, ֆորումը կազմակերպվել է Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ընկերությունների միության կողմից` Microsoft-ի գործընկերությամբ:
“ԱրմենՏելը”` որպես կապի միասնական օպերատոր, մեծ ուշադրություն է դարձնում հեռահաղորդակցային բնագավառի զարգացմանը` բիզնեսին առաջարկելով հարմարավետ լուծումներ: “DigiTec Business”-ի նման միջոցառումները շատ կարեւոր են ինչպես նոր ապրանքատեսակների մատակարարների, այնպես էլ հավանական գնորդների համար, քանի որ հնարավորություն են տալիս ցույց տալ գերժամանակակից բոլոր տեխնոլոգիաները”,- նշել է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“DigiTec Business” ֆորումում ներկայացվելու են տեխնոլոգիական լուծումներ բանկային ու ֆինանսական հատվածի, փոքր եւ միջին ձեռնարկությունների, զբոսաշրջության, առեւտրի, շինարարության, բեռնափոխադրումների, բժշկության եւ այլ ոլորտների համար:

Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) will become the general sponsor of “DigiTec Business” Forum, which will take place in Yerevan on June 19-20.
Mediamax reports that the Forum is organized by the Union of IT Enterprises (UITE) in partnership with Microsoft.
““ArmenTel”, as a united connection operator, pays much attention to development of the telecommunication sector, offering convenient solutions for business. The events, such as “DigiTec Business”, are very important both for suppliers of new products and for potential buyers, since they give the opportunity to demonstrate all the most progressive technologies”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
At “DigiTec Business” forum they will present technologic solutions for the banking and the financial sectors, small and medium enterprises, the spheres of tourism, trade, construction, cargo transportation, medicine, etc.