14:53 | 29.07.09 | Նորություններ | 4842
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ն (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է “SMS Նոն-Ստոպ” ակցիայի մեկնարկի մասին Beeline բջջային ցանցի բաժանորդների համար (ֆիզիկական անձիք):
Միանալով ակցիային` կանխավճարային եւ հետվճարային համակարգի բաժանորդները հնարավորություն կունենան ցանցի ներսում օրական 50 դրամով ուղարկել մինչեւ 100 SMS հաղորդագրություն:
“Ամառվա տապին` արձակուրդների շրջանում, երբ շուրջդ այդքան հետաքրքիր բան կա, յուրաքնչյուրն ուզում է կիսել տպավորություններն ընկերների հետ: Այժմ մեր բաժանորդներն ունեն այդ հնարավորությունը”,  - ասել է “ԱրմենՏելի” հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
Ակցիային միանալու համար անհրաժեշտ է բջջային հեռախոսից հավաքել 067409100: Միանցման արժեքը կազմում է 500 դրամ: 101-րդ հաղորդագրությունից սկսած SMS-ների արժեքը հաշվարկվելու է ըստ բաժանորդի սակագնային պլանի:

Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” announced today that it has launched “SMS non-stop” campaign for all subscribers of Beeline mobile connection (individuals).
Getting connected to the campaign, subscribers of prepaid and postpaid systems will be able to send up to 100 free of charge SMS inside Beeline network, paying 50 AMD per day.
“In the period of vacations and leaves, when so many interesting things happen around us, we want to constantly share our impressions with friends. Now our subscribers are provided that opportunity”, Head of “ArmenTel” Public Relations Service Anush Begloyan stated.
To get connected to the campaign, one should dial 067409100 from one’s cell phone. The cost for getting connected to the campaign makes 500 AMD. Starting from 101st SMS message, tariffing will be realized basing on the subscriber’s tariff plan.