14:53 | 29.07.09 | Նորություններ | 4842
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ն (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է “SMS Նոն-Ստոպ” ակցիայի մեկնարկի մասին Beeline բջջային ցանցի բաժանորդների համար (ֆիզիկական անձիք):
Միանալով ակցիային` կանխավճարային եւ հետվճարային համակարգի բաժանորդները հնարավորություն կունենան ցանցի ներսում օրական 50 դրամով ուղարկել մինչեւ 100 SMS հաղորդագրություն:
“Ամառվա տապին` արձակուրդների շրջանում, երբ շուրջդ այդքան հետաքրքիր բան կա, յուրաքնչյուրն ուզում է կիսել տպավորություններն ընկերների հետ: Այժմ մեր բաժանորդներն ունեն այդ հնարավորությունը”,  - ասել է “ԱրմենՏելի” հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
Ակցիային միանալու համար անհրաժեշտ է բջջային հեռախոսից հավաքել 067409100: Միանցման արժեքը կազմում է 500 դրամ: 101-րդ հաղորդագրությունից սկսած SMS-ների արժեքը հաշվարկվելու է ըստ բաժանորդի սակագնային պլանի:

14:53 | 29.07.09 | Новости | 4849
Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» объявил сегодня о начале акции «SMS нон-стоп» для всех абонентов мобильной связи Beeline (физических лиц).
Подключившись к акции, абоненты предоплатной и постоплатной системы смогут рассылать до 100 бесплатных SMS внутри сети Beeline за 50 драмов в день.
«В пору каникул и отпусков, когда вокруг происходит так много интересного, хочется делиться впечатлениями с друзьями постоянно. Теперь у наших абонентов есть эта возможность», - заявила руководитель службы по связям с общественностью «АрменТел» Ануш Беглоян.
Для подключения к акции необходимо набрать с мобильного телефона 067409100. Стоимость подключения к акции составляет 500 драмов. Начиная с 101-го сообщения  SMS будут тарифицироваться в соответствии с тарифным планом абонента.