10:23 | 06.08.09 | Նորություններ | 5684
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Շարժական օֆիս» (շարժական լուծում GPRS, EDGE կամ 3G տեխնոլոգիաների միջոցով համակարգիչն ինտերնետին միացնելու համար) ծառայության նոր` «Հիմնական», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային պլանների գործարկման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են «ԱրմենՏելի» մամլո ծառայությունում, նոր սակագնային պլաններին կարելի է անվճար միանալ ընկերության բոլոր գրասենյակներում:
«Հիմնական» սակագնային պլանում փոխանցված/ստացված տվյալների 1ՄԲ-ը կազմում է 15 դրամ:
«Գիշերային» սակագնային պլանը թույլ է տալիս ժամը 24:00-ից մինչեւ 08:00-ն տվյալները փոխանցել/ստանալ անվճար: Ցերեկային ժամերին  փոխանցված/ստացված տվյալների 1 ՄԲ-ի գինը կազմում է 20 դրամ: Այս սակագնային պլանի ամսական բաժանորդային վարձը 2500 դրամ է:
Միանալով «Անսահմանափակ» սակագնային պլանին, որի ամսական բաժանորդային վարձը կազմում է 12500 դրամ, բաժանորդը կարող է անվճար փոխանցել/ստանալ  տվյալների անսահմանափակ ծավալ:
«Նոր սակագնային պլանները ստեղծված են հատուկ այն մարդկանց համար, ովքեր ակտիվորեն օգտվում են շարժական ինտերնետից: «Շարժական օֆիս» ծառայությունը թույլ է տալիս միանալ համացանցին ցանկացած վայրում, որտեղ առկա է Beeline-ի բջջային ցանցը», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Հիմնական», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային պլանների համարներից դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի սակագինը կազմում է 60 դրամ: Դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ բջջային ցանցեր մեկ SMS հաղորդագրության արժեքն է 20 դրամ, իսկ դեպի միջազգային ցանցեր` 30 դրամ:

10:23 | 06.08.09 | News | 5702
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” Company announced the launch of new tariff plans “Basic”, “Night” and “Unlimited” for “Mobile Office” service – a mobile solution for connecting one’s computer to internet by means of GPRS, EDGE or 3G technologies.
As Mediamax was informed in the press service of “ArmenTel”, activation of new tariff plans can be realized free of charge in all offices of the company.
Under “Basic” tariff plan, the cost for 1 Megabyte of sent/received data makes 15 AMD.
“Night” tariff plan with the monthly subscriber fee in the amount of 2500 AMD allows sending/receiving data from 24:00 to 08:00 free of charge. During the day, the cost of 1 Megabyte of sent/received data makes 20 AMD.
By activating “Unlimited” tariff plan with the subscriber fee in the amount of 12500 AMD, the subscriber will be able to send/receive unlimited volume of data.
“New tariff plans with prepaid and postpaid systems of accounts are created especially for those, who actively use mobile internet. “Mobile Office” service allows getting connected to the World Wide Web from any place, where Beeline mobile network is available”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
The cost for one minute of the outgoing call to mobile and landline networks in Armenia and NKR from number of “Basic”, “Night” and “unlimited” tariff plans makes 60 AMD. The cost for 1 SMS to mobile networks of Armenia and NKR makes 20 AMD, to international ones – 30 AMD.--0--