17:14 | 14.08.09 | Նորություններ | 4921
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը հայտարարել է, որ այսօրվանից Երեւանի մետրոպոլիտենի բոլոր կայարաններում գործում են ընկերության սպասարկման հատուկ կենտրոն-կրպակներ:
“Բարեկամություն”, “Մարշալ Բաղրամյան”, “Երիտասարդական”, “Հանրապետության հրապարակ”, “Զորավար Անդրանիկ”, “Սասունցի Դավիթ”, “Գործարանային”, “Շենգավիթ”, “Չարբախ” եւ “Գարեգին Նժդեհ” կայարաններում
տեղակայված սպասարկման կրպակներում հասանելի են “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի հետևյալ ծառայությունները` միջազգային ռոումինգ, հետվճարային և կանխավճարային փաթեթներ` համապատասխան սակագնային պլաններով, վճարումների կատարում, տարբեր արժողությամբ վերալիցքավորման քարտեր, հեռախոսահամարի ընտրության հնարավորություն, շարժական ինտերնետի ծառայության ակտիվացում, հաշվի մանրամասնում եւ այլն:

17:14 | 14.08.09 | Новости | 4617
Ереван /Медиамакс/. Сотовый оператор «ВиваСел-МТС» установил специальные киоски обслуживания на всех 10 станциях ереванского метро.
Как сообщили сегодня Медиамакс в компании, киоски установлены на станциях: «Барекамутюн», «Маршал Баграмян», «Еритасардакан», «Площадь Республики», «Зоравар Андраник», «Сасунци Давит», «Горцаранаин», «Шенгавит», «Чарбах» и «Гарегин Нжде».
В киосках доступен весь спектр товаров и услуг «ВиваСел-МТС» - международный роуминг, пакеты предоплатных и постоплатных карт по всем тарифным планам, оплата услуг, карты пополнения счета, выбор номера, услуга мобильного интернета, корпоративные пакеты, распечатка счетов и др.