17:38 | 26.10.09 | Նորություններ | 4475
Երեւան /Մեդիամաքս/. Հայ-Ռուսական (Սլավոնական) համալսարանը եւ Orange Armenia ընկերությունն այսօր ստորագրել են երկարատեւ գործընկերության մասին հուշագիր:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են Orange Armenia-ի մամլո ծառայությունում, կողմերը մտադիր են համագործակցել կրթության, դասախոսների փոխանակման եւ մի շարք այլ ոլորտներում:
Հայ-Ռուսական (Սլավոնական) համալսարանի ռեկտոր Արմեն Դարբինյանը եւ Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան, ովքեր ստորագրել են հուշագիրը, գոհունակություն են հայտնել գործընկերության մեկնարկի առթիվ` նշելով, որ այն կդառնա կրթական հաստատության եւ համաշխարհային հեղինակություն ունեցող ընկերության համագործակցության ժամանակակից մոդել:

17:38 | 26.10.09 | Новости | 4438
Ереван /Медиамакс/. Российско-армянский университет (РАУ) и компания Orange Armenia подписали сегодня меморандум о долгосрочном сотрудничестве.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе Orange Armenia, стороны намерены сотрудничать в сферах образования, обмена специалистами и т.д.
Подписавшие меморандум ректор РАУ Армен Дарбинян и генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа выразили удовлетворение по поводу начала сотрудничества, отметив, что оно станет современной моделью партнерства между учебным заведением и всемирно известной компанией.