13:25 | 04.11.09 | Նորություններ | 5063
Երեւան /Մեդիամաքս/. Այսօր Երեւանում հայաստանյան ընկերությունների ներկայացուցիչներին ներկայացվել են Tyco Electronics-ի` պասիվ բաղադրիչների համաշխարհային խոշորագույն արտադրողի, AMP Netconnect ցանցային ենթակառուցվածքի հնարավորությունները:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, Tyco Electronics-ի Արեւելյան Եվրոպայի գծով տնօրեն Վոլֆգանգ Ռիգերը նշել է, որ AMP Netconnect-ը թույլ է տալիս կազմակերպել բարձր արագությամբ հուսալի Ethernet ցանցեր` 10 Գբիտ թողունակությամբ:
Հայաստանում Tyco Electronics-ի գործընկերը “Րութ ԱյԹիԷսՓի” ընկերությունն է, որը հանդիսանում է համալիր ցանցային լուծումների բաղադրիչների մատակարար:

13:25 | 04.11.09 | Новости | 5085
Ереван /Медиамакс/. Возможности сетевой инфраструктуры AMP Netconnect крупнейшего мирового производителя пассивных компонентов Tyco Elecronics были представлены сегодня в Ереване представителям армянских компаний.
Как сообщает Медиамакс, представляя продукт, директор Tyco Elecronics по Восточной Европе Вольфганг Ригер (Wolfgang Rieger) отметил, что AMP Netconnect позволяет организовать надежную высокоскоростную сеть Ethernet пропускной способностью в 10 Гбит.
Партнером Tyco Elecronics в Армении выступает компания «Рут АйТиЭсПи» (сервис провайдер информационных технологий), являющаяся поставщиком компонентов и комплексов сетевых решений.