09:37 | 25.11.09 | Նորություններ | 4629
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի ներկայացուցիչները այցելել են Երեւանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի Գյումրիի մասնաճյուղ:
Մեկժամյա դասախոսության ընթացքում ուսանողները ծանոթացել են «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի կառավարման մշակույթի առանձնահատկություններին:
«Նորարարություններն առանցքային դեր ունեն տնտեսական աճի համար: Դրանք օդի պես անհրաժեշտ են: Այսօր մենք ձեզ ենք ներկայացնում մեր բազմամյա փորձի պտուղները` այդպիսով հնարավորություն տալով ընդլայնել ձեր գիտելիքներն ու դրանից օգուտ քաղել»,- ուսանողների հետ հանդիպմանը ասել է ընկերության ղեկավար Ռալֆ Յիրիկյանը:

09:37 | 25.11.09 | Новости | 4642
Ереван /Медиамакс/. Представители «ВиваСелл-МТС» посетили Гюмрийский филиал Ереванского государственного экономического университета.
В ходе часовой лекции студенты ознакомились с особенностями культуры управления «ВиваСелл-МТС», сообщили в пресс-службе компании.
«Инновации играют ключевую роль для экономического роста. Они необходимы как воздух. Сегодня мы представляем вам плоды нашего многолетнего опыта, тем самыми давая вам возможность расширить знания и извлечь из этого выгоду», - сказал на встрече со студентами глава компании Ральф Йирикян.