09:37 | 25.11.09 | Նորություններ | 4629
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի ներկայացուցիչները այցելել են Երեւանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի Գյումրիի մասնաճյուղ:
Մեկժամյա դասախոսության ընթացքում ուսանողները ծանոթացել են «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի կառավարման մշակույթի առանձնահատկություններին:
«Նորարարություններն առանցքային դեր ունեն տնտեսական աճի համար: Դրանք օդի պես անհրաժեշտ են: Այսօր մենք ձեզ ենք ներկայացնում մեր բազմամյա փորձի պտուղները` այդպիսով հնարավորություն տալով ընդլայնել ձեր գիտելիքներն ու դրանից օգուտ քաղել»,- ուսանողների հետ հանդիպմանը ասել է ընկերության ղեկավար Ռալֆ Յիրիկյանը:

09:37 | 25.11.09 | News | 4665
Yerevan /Mediamax/. “VivaCell-MTS” representatives visited Gyumri Branch of State University of Economics.
During the meeting, which lasted an hour, the students got familiar with peculiarities of “VivaCell-MTS” management, the press service of the company informed.
“Innovations play a key role for the economic growth. They are necessary as air. Today, we present to you the results of our many years’ experience and thus give you the chance to expand knowledge and benefit from this”, the Head of the Company Ralph Yirikian stated at the meeting with students.