16:20 | 08.12.09 | Նորություններ | 4272
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ը (Beeline ապրանքանիշ) նպատակ չունի վարել այն աստիճանի դեմպինգային քաղաքականություն, որի դեպքում եկամտաբերությունը կհասնի զրոյի, եւ հուսով է, որ բոլոր օպերատորներն այնքան խելամտություն կունենան, որ չեն մտնի գնային պատերազմի մեջ:
Ինչպես հայտնում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, այդ մասին այսօր Երեւանում ասել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն` նշելով, որ «գնային պայքարի մեջ մտնելը հեշտ է, սակայն շատ դժվար է դրանից դուրս գալը»:
Միաժամանակ նա ասել է, որ Beeline-ի թե ինտերնետի, եւ թե բջջային կապի սակագներն ամենալավն են հայաստանյան շուկայում: «Հատկապես այն պայմաններն ու գները, որ մենք առաջարկում ենք ինտերնետին միացման համար, Հայաստանում նմանը չունեն, եւ չեմ կարծում, որ մրցակիցներից որեւէ մեկը կկարողանա մոտ ապագայում կրկնել դրանք»,- եզրափակեց Իգոր Կլիմկոն:

16:20 | 08.12.09 | News | 3993
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) does not set itself the task of dumping to a degree as to near marginality to zero, and hopes that all operators will have enough common sense as to not get involved in a price war.
Mediamax reports that “ArmenTel” General Director Igor Klimko said this in Yerevan today, noting that “it is easy to get involved in a price war, but it is very difficult to come out of it”.
At that he stated that Beeline tariffs for both mobile connection and internet are the best in the Armenian market today. “In particular, the terms and prices, which we offer for internet connection, do not have their analogues in Armenia and I do not think that any of the competitors will be able to offer same tariffs in the nearest future”, Igor Klimko summed up.