10:24 | 17.02.10 | Նորություններ | 4348
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի  գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը կարծում է, որ ուսանողները պետք է փորձեն  գուշակել շուկայում  գործող ընկերությունների հաջողության  գաղտնիքը:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, Ռալֆ Յիրիկյանն այդ մասին ասել է “Գլաձոր” կառավարման համալսարանի ուսանողների հետ հանդիպման ընթացքում:
“Եթե ձեզ հաջողվի ճիշտ  գուշակել շուկայում  գործող ընկերությունների հաջողության  գաղտնիքը, վստահ եղեք` դուք հեշտությամբ կարող եք բուհում ստացած տեսական գիտելիքները կիրառել  գործնականում”,- ասել է “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի ղեկավարը:
Ռալֆ Յիրիկյանն ասել է, որ ընկերության կողմից իրականացվող տարբեր նախա գծերի շրջանակներում կրթության ոլորտին օժանդակելը հատուկ տեղ է զբաղեցնում:
Դասախոսությունից հետո “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի  գլխավոր տնօրենին հանձնվել է “Գլաձոր” կառավարման համալսարանի ոսկե մեդալ:

10:24 | 17.02.10 | News | 4278
Yerevan /Mediamax/. “VivaCell-MTS” General Manager Ralph Yirikian believes that students should try to find out the secret of success of companies, operating in the market.
Mediamax was informed in the press service of the company that Ralph Yirikian said this at the meeting with the students of “Gladzor“University of Management.
“If you manage to find out the secret of success of companies, operating in the market, be sure that in practice you will manage to easily use theoretical knowledge, acquired in the higher educational institutions”, “VivaCell-MTS” Head stated.
Ralph Yirikian said that within the framework of implementing campaigns on different projects, assistance to educational sphere occupies a special place.
After the lecture, “VivaCell-MTS” General Manager was awarded a gold medal of “Gladzor” University of Management. --0--