14:31 | 25.02.10 | Նորություններ | 4408
Երեւան/Մեդամաքս/. Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան հայտարարել է, որ Հայաստանում iPhone-ի վաճառքի վերաբերյալ ընկերության ծրագրերը չեն փոխվել:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, Բրունո Դյութուան այդ մասին ասել է` պատասխանելով www.Itel.am կայքում իր բլոգի այցելուների հարցերին:
ՙՈւրախ եմ հաստատել, որ մեր պլանները չեն փոխվել, եւ որ մենք նպատակ ունենք շուտով ներկայացնել iPhone-ը Հայաստանի մեր հաճախորդներին: Չեմ կարող ճշգրիտ ամսաթիվ ասել, այն առայժմ “գաղտնի ենք պահում”` ինչպես եւ առաջարկի կոնկրետ պայմանները: Բայց շուտով դուք կկարողանաք գտնել այս իսկապես յուրահատուկ հեռախոսը մեր խանութներում հատուկ առաջարկով”,- ասել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրենը:
Պատասխանելով Հայաստանում Blackberry հեռախոսների վաճառքի հեռանկարների մասին հարցին` Բրունո Դյութուան ասել է, որ Orange Armenia-ի մոտակա պլաններում այն չկա: Սակայն, ասել է նա, չի բացառվում, որ “մենք ներկայացնենք այս ապրանքանիշը, քանի որ այն արտադրող ընկերությունը մեր Խմբի կարեւորագույն գործընկերներից մեկն է”:

14:31 | 25.02.10 | Новости | 4451
Гендиректор Orange Armeniа: продажи iPhone начнутся скоро, а Blackberry может быть представлен позднее
Ереван/Медиамакс/. Гендиректор Orange Armeniа Бруно Дютуа заявил, что планы компании относительно продаж iPhone в Армении не изменились.
Как сообщает агентство Медиамакс, Бруно Дютуа сказал об этом, отвечая на вопросы посетителей своего блога на cайте www.Itel.am.
«Рад подтвердить, что наши планы не изменились, и скоро мы представим iPhone нашим абонентам. Не могу назвать точную дату, пока мы держим ее «в секрете», равно как и конкретные условия предложения. Однако очень скоро вы найдете этот действительно особенный телефон в наших магазинах по специальным условиям», - сказал гендиректор Orange Armenia.
Отвечая на вопрос о перспективах продаж в Армении телефонов Blackberry, Бруно Дютуа сказал, что в ближайших планах Orange Armenia этого нет.  В то же время, сказал он, «не исключено, что мы представим этот бренд, поскольку компания-производитель является одним из важнейших партнеров нашей Группы».