14:17 | 02.03.10 | Նորություններ | 5260
Երեւան /Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր ներկայացրել է կանանց տոներին նվիրված գարնանային նոր առաջարկները:
Ինչպես այսօր Երեւանում հայտնել է Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, մարտի 1-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը բոլոր նրանք, ովքեր կակտիվացնեն “Խոսենք” կանխավճարային ծառայության քարտ, կստանան 1000 անվճար րոպե Orange Armenia-ի ցանցում զանգահարելու համար եւ 1000 անվճար sms-հաղորդագրության հնարավորություն ցանկացած ուղղությամբ` ներառյալ բջջային կապի արտասահմանյան օպերատորները:
“Ամեն ամիս” ծառայության նոր բաժանորդներն անվճար կստանան “արծաթե” կամ “բրոնզե” հեռախոսահամար եւ կանացի հեռախոս հատուկ գնով` 6 ամիս բաժանորդագրությամբ, իսկ 7-րդ ամսավճարը կկազմի 0 դրամ”,- ասել է Արամ Մկրտչյանը:
Նա տեղեկացրել է նաեւ Orange-ի ինտերնետ-կապի նոր բաժանորդների համար տոնական առաջարկի մասին. Orange-ի ցանցին մարտի 1-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը միացած բաժանորդներն իրենց սակագնային պլանում ներառված գերարագ ինտերնետի սովորական ծավալի փոխարեն կստանան կրկնակին, ինչպես նաեւ գեղեցիկ կանացի մոդեմ:
“Բոլոր ծառայությունների նվեր-փաթեթներում մեր նոր բաժանորդներին սպասում են նաեւ փոքրիկ անակնկալ նվերներ”,- նշել է Արամ Մկրտչյանը:
Ընկերության մարքեթինգի գծով տնօրենը տեղեկացրել է, որ տոնական միամսյակի շրջանակներում Orange Armenia-ն անակնկալ է պատրաստել Արագածոտնի մարզի Դաշտադեմ գյուղի բնակիչների համար. օրերս “Շեն” բարեգործական կազմակերպության հետ համատեղ կբացվի համակարգչային ժամանակակից կենտրոն, ուր մինչեւ ապրիլի 7-ը գյուղի կանայք հնարավորություն կունենան անվճար ստանալ համակարգչից եւ ինտերնետից օգտվելու գիտելիքներ:

14:17 | 02.03.10 | Новости | 5288
Ереван /Медиамакс/. Orange Armenia представил сегодня новые весенние предложения, посвященные женским праздникам.
Как сообщил сегодня в Ереване директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян, с 1 марта по 7 апреля все, кто активируют предоплатный тарифный план «Поговорим», получат 1000 бесплатных минут в сети Orange Armenia и возможность 1000 бесплатных sms-сообщений в любом направлении, включая иностранных операторов мобильной связи.
«Новые абоненты постоплатного тарифного плана «Каждый месяц» бесплатно получат «серебряный» либо «бронзовый» номер и дамский телефон по специальной цене с 6-месячным сроком подписки, плата же за 7-й месяц составит 0 драмов»,- сказал Арам Мкртчян.
Он сообщил также о праздничном предложении для новых абонентов интернет-связи Orange: пользователи, подключившиеся к сети Orange с 1 марта по 7 апреля, получат двойной объем высокоскоростного интернета по обычным тарифам, а также стилизованный дамский модем.
«Во всех подарочных пакетах наших новых абонентов ждут также маленькие сюрпризы», - отметил Арам Мкртчян.
Директор по маркетингу компании сообщил, что в рамках праздничного месяца Orange Armenia подготовил сюрприз для жителей села Даштадем Арагацотнского марза: совместно с благотворительной организацией «Шен» в ближайшее время в Даштадеме откроется современный компьютерный центр, где до 7 апреля женщины села смогут бесплатно обучаться навыкам пользования компьютером и интернетом.