14:17 | 02.03.10 | Նորություններ | 5260
Երեւան /Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր ներկայացրել է կանանց տոներին նվիրված գարնանային նոր առաջարկները:
Ինչպես այսօր Երեւանում հայտնել է Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, մարտի 1-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը բոլոր նրանք, ովքեր կակտիվացնեն “Խոսենք” կանխավճարային ծառայության քարտ, կստանան 1000 անվճար րոպե Orange Armenia-ի ցանցում զանգահարելու համար եւ 1000 անվճար sms-հաղորդագրության հնարավորություն ցանկացած ուղղությամբ` ներառյալ բջջային կապի արտասահմանյան օպերատորները:
“Ամեն ամիս” ծառայության նոր բաժանորդներն անվճար կստանան “արծաթե” կամ “բրոնզե” հեռախոսահամար եւ կանացի հեռախոս հատուկ գնով` 6 ամիս բաժանորդագրությամբ, իսկ 7-րդ ամսավճարը կկազմի 0 դրամ”,- ասել է Արամ Մկրտչյանը:
Նա տեղեկացրել է նաեւ Orange-ի ինտերնետ-կապի նոր բաժանորդների համար տոնական առաջարկի մասին. Orange-ի ցանցին մարտի 1-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը միացած բաժանորդներն իրենց սակագնային պլանում ներառված գերարագ ինտերնետի սովորական ծավալի փոխարեն կստանան կրկնակին, ինչպես նաեւ գեղեցիկ կանացի մոդեմ:
“Բոլոր ծառայությունների նվեր-փաթեթներում մեր նոր բաժանորդներին սպասում են նաեւ փոքրիկ անակնկալ նվերներ”,- նշել է Արամ Մկրտչյանը:
Ընկերության մարքեթինգի գծով տնօրենը տեղեկացրել է, որ տոնական միամսյակի շրջանակներում Orange Armenia-ն անակնկալ է պատրաստել Արագածոտնի մարզի Դաշտադեմ գյուղի բնակիչների համար. օրերս “Շեն” բարեգործական կազմակերպության հետ համատեղ կբացվի համակարգչային ժամանակակից կենտրոն, ուր մինչեւ ապրիլի 7-ը գյուղի կանայք հնարավորություն կունենան անվճար ստանալ համակարգչից եւ ինտերնետից օգտվելու գիտելիքներ:

14:17 | 02.03.10 | News | 4987
As Marketing Director of Orange Armenia Aram Mkrtchyan stated in Yerevan today, since March 1 and up to April 7, all, who activate “Let’s Talk” tariff plan, will receive 1000 free of charge minutes inside Orange Armenia network and the opportunity of 1000 free of charge SMS messages in all directions, including foreign operators of mobile connection.
“New subscribers of the postpaid tariff plan “Each Month” will receive a “silver” or “bronze” number free of charge and a lady’s cell phone for a special price with 6 month subscription term, and the payment for the 7th month will make 0 AMD”, Aram Mkrtchyan stated.
He also informed on the holiday offer for new subscribers of Orange internet connection: users, who get connected to Orange network from March 1 to April 7, will receive double volume of high speed internet for ordinary tariffs, as well as a stylized lady’s modem.
“All gift packages also have small surprises for our subscribers”, Aram Mkrtchyan stated.
Marketing Director informed that within the framework of the holiday month, Orange Armenia has prepared a surprise for residents of Dashtadem village of Aragatsotn marz: jointly with “Shen” charitable organization, a modern computer center will be opened in Dashtadem soon, where the village’s women will be able to take computer and internet skills classes free of charge before April 7.