10:24 | 13.04.10 | Նորություններ | 4494
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ԲԲԸ-ն (Beeline ապրանքանիշ) անհատույց բնակելի տարածք է տրամադրել Սեւան քաղաքում բնակվող կապավորի ընտանիքին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են «ԱրմենՏել»-ի մամուլի ծառայությունում, բնակարանում կբնակվի Արտավազդ Գասպարյանի ընտանիքը, ով «Հայաստանի հեռախոսային ցանցերի» Սեւանի տարածքային կոմուտատորում աշխատել է 55 տարի:
«Հուսով եմ` ընկերության նախաձեռնությունը կօգնի այս ընտանիքին ավելի վստահ նայել վաղվա օրվան, խթան կհանդիսանա բարեկեցիկ կյանքի եւ պայծառ ապագայի կառուցման համար»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

10:24 | 13.04.10 | News | 4175
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” CJSC (Beeline trademark) handed an apartment over to the property of the family of a telecommunication worker from Sevan town free of charge.
Mediamax was informed in the press service of “ArmenTel” that the apartment was presented to the family of Artavazd Gasparyan, who has worked in Sevan regional switchboard of “Telephone Networks of Armenia” for 55 years.
“I hope that the initiative of the company will help the family look with confidence into the future, will become a stimulus for improvement of life and building a bright future”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.