10:24 | 13.04.10 | Նորություններ | 4494
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ԲԲԸ-ն (Beeline ապրանքանիշ) անհատույց բնակելի տարածք է տրամադրել Սեւան քաղաքում բնակվող կապավորի ընտանիքին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են «ԱրմենՏել»-ի մամուլի ծառայությունում, բնակարանում կբնակվի Արտավազդ Գասպարյանի ընտանիքը, ով «Հայաստանի հեռախոսային ցանցերի» Սեւանի տարածքային կոմուտատորում աշխատել է 55 տարի:
«Հուսով եմ` ընկերության նախաձեռնությունը կօգնի այս ընտանիքին ավելի վստահ նայել վաղվա օրվան, խթան կհանդիսանա բարեկեցիկ կյանքի եւ պայծառ ապագայի կառուցման համար»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

10:24 | 13.04.10 | Новости | 4466
Ереван/Медиамакс/. ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) безвозмездно передало в собственность жилую площадь семье связиста из города Севан.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «АрменТел», квартира метров была подарена семье Артавазда Гаспаряна, который проработал в Севанском районном коммутаторе  «Телефонных сетей Армении» 55 лет.
«Надеюсь, что инициатива компании поможет этой семье уверенней смотреть в завтрашний день, станет стимулом к благоустройству жизни и построению яркого будущего»,- отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.