Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուա
Երեւան/Մեդիամաքս/. Վերջերս Orange ընկերության ինտերնետ կապի անկայունությունը պայմանավորված է 3G ցանցում կատարվող աշխատանքներով:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այս մասին ասել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան` պատասխանելով www.Itel.am կայքում իր բլոգի այցելուների հարցերին:
“Երբ աշխատանքներն ամբողջությամբ ավարտվեն, մեր ցանցի թողունակությունը կրկնապատկված կլինի”, - ասել է Բրունո Դյութուան: Նա նշել է, որ մի քանի օր առաջ ավարտվել է աշխատանքների առաջին փուլը, եւ վերջին օրերին Orange-ի շարժական ինտերնետի օգտագործողները պետք է նկատեին դա:

16:53 | 28.04.10 | News | 4245
Yerevan/Mediamax/. Instability of internet connection of Orange Company recently is conditioned by the works in 3G network.
Mediamax reports that the General Director of Orange Armenia Bruno Duthoit said this, answering the questions of his blog’s visitors at www.Itel.am portal.
“When works are completely over, the transmission capacity of our network will double”, Bruno Duthoit stated. He noted that a few days ago, the first stage of works was concluded and the users of Orange mobile internet must have noticed that.