10:02 | 30.04.10 | Նորություններ | 3879
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը կօգնի Philatelpia հասարակական կազմակերպությանը լուծել հատուկ պահանջմունքներ ունեցող երեխաների խնդիրները:
Beeline-ի օժանդակության շնորհիվ Philatelpia-ն կիրականացնի հատուկ պահանջմունքներ ունեցող երեխաների խնդիրների մասին բնակչության իրազեկվածությունը բարձրացնելուն ուղղված միջոցառումներ` ծնողներին ցուցաբերելով սոցիալական եւ հոգեբանական օգնություն:
««ԱրմենՏել»-ը` որպես կապի միասնական օպերատոր, շարունակում է սոցիալական ոլորտում բարձր տեխնոլոգիաների ներդրմանն ուղղված ծրագրերի իրականացումը եւ հատուկ նշանակություն է տալիս հասարակության մեջ հատուկ պահանջմունքներ ունեցող երեխաների ինտեգրմանը»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:

10:02 | 30.04.10 | News | 4157
Yerevan/Mediamax/. Beeline will help Philatelpia public organization in solving problems of children with special needs.
Due to the help of Beeline, Philatelpia will realize projects to increase the population’s awareness on the problems of children with special needs, render social and psychological assistance to parents.
““ArmenTel”, as the united connection operator, continues realization of programs, aiming at implementing high technologies in the social sphere and attaches special importance to projects of integrating children with special needs into the society”, Head of Public Relations Service of “ArmenTel” Anush Begloyan stated.