10:02 | 30.04.10 | Նորություններ | 3879
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը կօգնի Philatelpia հասարակական կազմակերպությանը լուծել հատուկ պահանջմունքներ ունեցող երեխաների խնդիրները:
Beeline-ի օժանդակության շնորհիվ Philatelpia-ն կիրականացնի հատուկ պահանջմունքներ ունեցող երեխաների խնդիրների մասին բնակչության իրազեկվածությունը բարձրացնելուն ուղղված միջոցառումներ` ծնողներին ցուցաբերելով սոցիալական եւ հոգեբանական օգնություն:
««ԱրմենՏել»-ը` որպես կապի միասնական օպերատոր, շարունակում է սոցիալական ոլորտում բարձր տեխնոլոգիաների ներդրմանն ուղղված ծրագրերի իրականացումը եւ հատուկ նշանակություն է տալիս հասարակության մեջ հատուկ պահանջմունքներ ունեցող երեխաների ինտեգրմանը»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:

10:02 | 30.04.10 | Новости | 4164
Ереван/Медиамакс/. Beeline поможет общественной организации Philatelpia в решении проблем детей с особыми потребностями.
Благодаря помощи Beeline Philatelpia будет осуществлять проекты повышения осведомленности населения о проблемах  детей с особыми потребностями, оказывать родителям социальную и психологическую помощь.
««АрменТел», как единый оператор связи, продолжает реализацию программ направленных на внедрение  высоких технологий  в социальной сфере и придает особое значение  проектам интеграции детей с особыми потребностями в общество», - отметила руководитель службы по связям с общественностью ЗАО «АрменТел» Ануш Беглоян.