15:27 | 18.05.10 | Նորություններ | 4325
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հաճախորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրի շրջանակում Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում բացում է ինտերնետ ծառայությունների փորձարկման  ցուցադրական գոտիներ:
Ցուցադրական գոտիները USB-մոդեմ ձեռք բերողներին կամ Hi Line ծառայությանը միանալ ցանկացողներին կօգնեն փորձարկել ինտերնետի արագությունը նախքան պայմանագիր կնքելը: Սարքը գնելուց հետո Beeline-ի մասնագետները, բաժանորդի պահանջներին համապատասխան, կիրականացնեն անհրաժեշտ կարգավորումները, Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
«Որպես կապի միասնական օպերատոր` «ԱրմենՏել» ընկերությունը ինտերնետ է տրամադրում տարբեր տեխնոլոգիաների միջոցով, իսկ այս ցուցադրական գոտիները մեր հաճախորդին հնարավորություն են ընձեռում ծանոթանալ առաջարկվող ծառայություններին եւ ընտրել իր պահանջներին համապատասխան արագություն եւ տեխնոլոգիա»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ինտերնետային ծառայությունների փորձարկման ցուցադրական գոտիները տեղադրված են Beeline վաճառքի եւ սպասարկման 11 գրասենյակներում: Մոտ ապագայում ծառայության աշխարհագրությունը կընդլայնվի:

Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark), within the framework of improving the quality of service, opens demonstrational zones for internet service testing in sale and consumer service offices of the company.
Demonstrational zones will help customers, who want to purchase a USB modem, or get connected to Hi Line service, test the speed of internet before registering the agreement. After the purchase, Beeline specialists will set up the modem in accordance with the needs of the subscriber, Mediamax was informed in the press service of the company.
“As a single connection operator, “ArmenTel” company provides internet access services by various technologies, and such demo-zones allow the customers getting familiar with the service and choose the speed and technology, which meets their requirements”, “ArmenTel” General Director Igor Klimko stated.
Demo-zones of internet testing are there in 11 sales and customer service offices of Beeline. The geography of the service will be expanded in the nearest future.