15:27 | 18.05.10 | Նորություններ | 4325
Երեւան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հաճախորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրի շրջանակում Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում բացում է ինտերնետ ծառայությունների փորձարկման  ցուցադրական գոտիներ:
Ցուցադրական գոտիները USB-մոդեմ ձեռք բերողներին կամ Hi Line ծառայությանը միանալ ցանկացողներին կօգնեն փորձարկել ինտերնետի արագությունը նախքան պայմանագիր կնքելը: Սարքը գնելուց հետո Beeline-ի մասնագետները, բաժանորդի պահանջներին համապատասխան, կիրականացնեն անհրաժեշտ կարգավորումները, Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
«Որպես կապի միասնական օպերատոր` «ԱրմենՏել» ընկերությունը ինտերնետ է տրամադրում տարբեր տեխնոլոգիաների միջոցով, իսկ այս ցուցադրական գոտիները մեր հաճախորդին հնարավորություն են ընձեռում ծանոթանալ առաջարկվող ծառայություններին եւ ընտրել իր պահանջներին համապատասխան արագություն եւ տեխնոլոգիա»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ինտերնետային ծառայությունների փորձարկման ցուցադրական գոտիները տեղադրված են Beeline վաճառքի եւ սպասարկման 11 գրասենյակներում: Մոտ ապագայում ծառայության աշխարհագրությունը կընդլայնվի:

15:27 | 18.05.10 | Новости | 4346
Ереван /Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) в рамках программы улучшения  качества обслуживания открывает в офисах продаж и обслуживания компании демонстрационные зоны для тестирования интернет-услуг.
Демонстрационные зоны  помогут клиентам, желающим приобрести USB-модем или подключиться к услуге Hi Line, протестировать скорость Интернета перед оформлением договора. После покупки специалисты Beeline проведут настройку модема в соответствии с требованиями абонента, сообщили Медиамакс в пресс-службе компании.
«Как единый оператор связи, компания «АрменТел» предоставляет услуги доступа в Интернет по различным технологиям, и такие демо-зоны позволят клиенту ознакомиться с сервисом и выбрать именно ту скорость и технологию, которая отвечает его требованиям», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
Демо-зоны интернет-тестирования расположены в 11 офисах продаж и обслуживания Beeline, география услуги в ближайшем времени будет расширена.