10:54 | 01.06.10 | Նորություններ | 5361
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է «Շարժական գրասենյակի» գործարկման մասին. վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակի վերափոխված ավտոմեքենան մեկնելու է ՀՀ հեռավոր եւ սահմանամերձ բնակավայրեր` հաճախորդներին սպասարկելու նպատակով:
Նախագիծը մեկնարկելու է Լոռու եւ Արագածոտնի մարզերում: Ընկերությունը նախատեսում է հետագայում ընդլայնել «անիվների վրա գրասենյակի» աշխատանքի աշխարհագրությունը:
«Շարժական գրասենյակի» միջոցով Beeline-ի բաժանորդները կարող են վճարել ֆիքսված եւ բջջային հեռախոսակապի, ինչպես նաեւ ինտերնետային կապի ծառայությունները, լիցքավորել հաշվեկշիռը, ձեռք բերել SIM-քարտեր, հեռախոսներ, միանալ ընկերության ծառայություններին, ստանալ մանրամասն հաշիվ եւ այլն:
«Միասնական օպերատորը` «ԱրմենՏել» ընկերությունը, կապի ծառայություններ է մատուցում ողջ երկրում, մշտապես բարձրացնում է դրանց մատչելիությունն ու կատարելագործում սպասարկումը: «Շարժական գրասենյակը» մեր հաճախորդներին թույլ կտա ստանալ որակյալ եւ հարմարավետ սպասարկում իրենց բնակավայրում»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
3 ամսվա ընթացքում «Շարժական գրասենյակը» կայցելի Լոռու եւ Արագածոտնի բնակավայրեր: Բնակիչները նախօրոք կտեղեկացվեն իրենց գյուղում գրասենյակի աշխատանքի օրվա եւ ժամի մասին:

10:54 | 01.06.10 | News | 5327
Yerevan/Mediamax/. Beeline announced launch of “Mobile office” car, re-equipped in customer service and sales office, which will drive to remote and frontier areas of Armenia to render customer service.
The project launches in Lori and Aragatsotn regions. In the future, the company is going to broaden the geography of “Mobile office’s operations in other regions of the country as well.
Beeline subscribers can pay for landline, mobile and Internet connection services, replenish the balance, purchase SIM cards, cell phones, connect to the company`s services, get detailed information on the account via “Mobile office”.
“ArmenTel” united operator renders services throughout the country and constantly increases their availability and improves its service. “Mobile office” will allow our customers getting quality and convenient service on the spot”, stated “ArmenTel” General Director Igor Klimko.
“Mobile office” will visit populated areas of Lori and Aragatsotn regions within 3 months, the residents of which will be informed on the date and time of office’s operation in their village beforehand.