10:54 | 01.06.10 | Նորություններ | 5361
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է «Շարժական գրասենյակի» գործարկման մասին. վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակի վերափոխված ավտոմեքենան մեկնելու է ՀՀ հեռավոր եւ սահմանամերձ բնակավայրեր` հաճախորդներին սպասարկելու նպատակով:
Նախագիծը մեկնարկելու է Լոռու եւ Արագածոտնի մարզերում: Ընկերությունը նախատեսում է հետագայում ընդլայնել «անիվների վրա գրասենյակի» աշխատանքի աշխարհագրությունը:
«Շարժական գրասենյակի» միջոցով Beeline-ի բաժանորդները կարող են վճարել ֆիքսված եւ բջջային հեռախոսակապի, ինչպես նաեւ ինտերնետային կապի ծառայությունները, լիցքավորել հաշվեկշիռը, ձեռք բերել SIM-քարտեր, հեռախոսներ, միանալ ընկերության ծառայություններին, ստանալ մանրամասն հաշիվ եւ այլն:
«Միասնական օպերատորը` «ԱրմենՏել» ընկերությունը, կապի ծառայություններ է մատուցում ողջ երկրում, մշտապես բարձրացնում է դրանց մատչելիությունն ու կատարելագործում սպասարկումը: «Շարժական գրասենյակը» մեր հաճախորդներին թույլ կտա ստանալ որակյալ եւ հարմարավետ սպասարկում իրենց բնակավայրում»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
3 ամսվա ընթացքում «Շարժական գրասենյակը» կայցելի Լոռու եւ Արագածոտնի բնակավայրեր: Բնակիչները նախօրոք կտեղեկացվեն իրենց գյուղում գրասենյակի աշխատանքի օրվա եւ ժամի մասին:

10:54 | 01.06.10 | Новости | 5335
Ереван/Медиамакс/. Beeline объявил о запуске «Мобильного офиса» - автомашина, переоборудованная в офис продаж и обслуживания, будет ездить в отдаленные и приграничные населенные пункты Армении для обслуживания клиентов.
Проект стартует в Лорийском и Арагацотнском регионах. В дальнейшем компания планирует расширить географию работы «офиса на колесах» и на другие регионы страны.
Через «Мобильный офис» абоненты Beeline смогут оплатить услуги фиксированной, мобильной и интернет связи, пополнить баланс, приобрести SIM-карты, телефоны, подключиться к услугам компании, получить детализацию счета и др.
«Единый оператор - компания «АрменТел» предоставляет услуги связи по всей стране, постоянно повышает их доступность и совершенствует свое обслуживание. «Мобильный офис» позволит нашим клиентам получать качественный и удобный сервис по месту жительства», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
В течение 3 месяцев «Мобильный офис» будет посещать населенные пункты Лорийского и Арагацотнского регионов, жители которых будут заранее оповещены о дате и времени работы офиса в их селе.