10:15 | 15.07.10 | Նորություններ | 4775
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, հայտարարել է «Հաճելի պահեր» ակցիայի մեկնարկի մասին, որը կանցկացվի հուլիսի 15-ից մինչեւ սեպտեմբերի 15-ը:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, ակցիան տարածվում է «ԱրմենՏել», «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» եւ «Orange Armenia» ընկերությունների բջջային կապի բաժանորդների վրա, ովքեր վճարումներ են կատարում MegaPay ակնթարթային վճարումների համակարգի միջոցով:
Ակցիայի շրջանակներում օրական մինչեւ 8 բաժանորդ կարող է ստանալ դրամական պարգեւ: Ակցիայի մանրամասները հասանելի են ընկերության պաշտոնական կայքում` www.mega-pay.am:
«Ակցիայի շրջանակներում մենք հնարավորություն կունենանք ակտիվացնել շփումը մեր հաճախորդների հետ եւ ավելի մեծ թվով մարդկանց ծանոթացնել MegaPay համակարգի հնարավորություններին»,- նշել է «Մեգա Պանտերա» ընկերության առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:
Վճարումները կարելի է կատարել ընկերության 355 տերմինալների միջոցով, որոնք տեղաբաշխված են Երեւանում եւ հանրապետության խոշոր քաղաքներում: Ընկերության ծառայությունների դիմաց միջնորդավճար չի գանձվում:

10:15 | 15.07.10 | News | 4783
Yerevan/Mediamax/. “Mega Panther” Company, which carries out activity under MegaPay trademark, announced launch of “Nice Moments” campaign from July 15 to September 15.
Mediamax was informed in “Mega Panther” that the campaign has effect on mobile connection subscribers of “ArmenTel”, “VivaCell-MTS” and “Orange Armenia” Companies, who make payments via MegaPay instant payments system.
Every day, within the framework of the campaign, up to 8 subscribers may receive money prizes. The details of the campaign are available at the website of the company www.mega-pay.am.
“Within the framework of the campaign, we will get the chance to stir up contacts with our customers, familiarize wider layers of the population with the capacities of MegaPay system”, Commercial Director of the Company Georgi Khurshudyan stated.
Payments can be made via 355 terminals of the company, located in the capital and the marzes of Armenia. There is no commission fee charged for the company’s services.