13:12 | 20.07.10 | Նորություններ | 4067
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր ներկայացրել է «հատուկ» համարների ձեռք բերման նոր պայմաններ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան այսօր ասել է, որ ընկերության ցանկացած բաժանորդ կարող է անվճար ստանալ «բրոնզե», «արծաթե», «ոսկե» եւ «պլատինե» հեռախոսահամար` կատարելով, համապատասխանաբար, 5, 10, 50 եւ 100 հազար դրամ կանխավճար, որը կօգտագործվի Orange-ի ծառայությունների դիմաց վճարելու համար:
«Այսպիսի համարները հատուկ կարեւորություն ունեն Հայաստանում, եւ դրանց ձեռք բերման համար մարդիկ ստիպված էին վճարել բավականին մեծ գումարներ»,- նշել է Բրունո Դյութուան:
«Հատուկ» համարների համար նոր առաջարկը չի վերաբերում «ադամանդե» հեռախոսահամարներին, որոնք վաճառքի կհանվեն ավելի ուշ աճուրդի միջոցով, իսկ գոյացած հասույթը կուղղվի Orange Armenia-ի մանկական բարեգործական ծրագրերին:

Mediamax reports that the General Director of the Company Bruno Duthoit stated today that any subscriber can get a “bronze”, “silver”, “gold” and “platinum” numbers by realizing a prepayment at the volume of respectively 5, 10, 50 and 100 thousand AMD, which will be entirely put on subscriber’s account as credit to be used for voice and mobile data services.
““Special” numbers are of special importance in Armenia and people had to spend quite large sums to purchase them”, Bruno Duthoit stated.
The new offer for “Special” numbers does not concern “diamond” ones, which will be put to sale later on by means of an auction, and the received means will be sent to charitable programs of Orange Armenia for children.