10:25 | 27.07.10 | Նորություններ | 4732
Երեւան /Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է արագության բարձրացման մասին Hi-Line ծառայության անսահմանափակ սակագնային փաթեթների բոլոր բաժանորդների համար:
Մինչեւ ս.թ. օգոստոսի 15-ը նշված բաժանորդների կապուղիների թողունակությունը կավելանա 25%-ով:
““ԱրմենՏել”-ը բջջային կապի բաժանորդներին արդեն իսկ անակնկալներ է պարգեւել “Գիշերն է խոսում” ծառայության եւ “Ամառային SMS” փաթեթի տեսքով: Նոր սեզոնային առաջարկը հաճելի անակնկալ կհանդիսանա նաեւ Ինտերնետ ծառայությունից օգտվող հաճախորդների համար”, - նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Կապուղիների թողունակությունը բարձրացվում է Hi-Line ծառայության անսահմանափակ սակագնային փաթեթների Երեւանի եւ մարզերի բոլոր բաժանորդների համար` առանց լրացուցիչ վճարի:

10:25 | 27.07.10 | News | 4784
Yerevan /Mediamax/. “Beeline” announced increase of Internet access speed for all the subscribers of Hi-Line service unlimited tariff plans.
Until August 15, channel capacity for these subscribers will be increased by 25 %.
“ArmenTel” has already made surprises for its voice services subscribers as “Summer SMS” package and “Night speaks” service. The new seasonal offer will become a pleasant surprise for our Internet services customers as well”, stated General Director of the company Igor Klimko.
Increase of speed includes all the subscribers of Hi-Line service unlimited tariff plans in Yerevan and the regions, without any additional fees.