15:33 | 08.09.10 | Նորություններ | 4284
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, սկսել է վճարումներ ընդունել «Հայջրմուղկոյուղի» ՓԲԸ 3 մարզային մասնաճյուղերի օգտին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, այսուհետ «Հյուսիս-Արեւմտյան» (Կոտայքի, Շիրակի եւ Արագածոտնի մարզեր), «Կենտրոն-Արեւմտյան» (Արարատի եւ Արմավիրի մարզեր) եւ «Հարավային» (Սյունիքի եւ Վայոց Ձորի մարզեր) մասնաճյուղերի բաժանորդները կարող են վճարումներ կատարել MegaPay ակնթարթային վճարումների համակարգի միջոցով:
«Մեգա Պանտերա» ընկերության առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանի խոսքերով, ընկերության նոր` թվով 36-րդ ծառայությունը օգտակար գործիք կդառնա ՀՀ մարզերի բնակիչների համար:

15:33 | 08.09.10 | Новости | 4254
Ереван/Медиамакс/. Компания «Мега Пантера», ведущая деятельность под торговой маркой MegaPay, начала принимать платежи в пользу трех региональных филиалов ЗАО «Армводоканал».
Как сообщили Медиамакс в «Мега Пантера», отныне абоненты филиалов «Северо-Западный» (Котайкская, Ширакская и Арагацотнская марзы), «Центрально-Западный» (Араратская и Армавирская марзы) и «Южный» (Сюникская и Вайоц-Дзорская марзы) могут осуществлять платежи за использованную воду посредством системы моментальных платежей MegaPay.
По словам коммерческого директора «Мега Пантера» Георгия Хуршудяна, новая, 36-я по счету услуга компании станет полезным инструментом для жителей марзов Армении.