14:27 | 24.09.10 | Նորություններ | 5444
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է, որ իրավաբանական անձինք հնարավորություն ունեն միանալու Beeline-ի կանխավճարային մարզային սակագնային փաթեթներին:
«ֆիզիկական անձանց նախկինում առաջարկված Beeline կանխավճարային մարզային սակագնային փաթեթները մեծ հեղինակություն են վայելում: Նոր առաջարկի շնորհիվ  իրավաբանական անձիք նույնպես կարող են օգտվել Հայաստանի ամենախոշոր միասնական օպերատորի շահավետ առաջարկից»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Տվյալ շրջանի սակագնային փաթեթի SIM-քարտը կարելի է ձեռք բերել համապատասխան մարզի Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից 400 դրամով, այդ գումարն ամբողջությամբ մուտքագրվում է բաժանորդի հաշվին: Գնելով մեկ SIM-քարտ` բաժանորդը երկրորդը ստանում է անվճար, զրո դրամ հաշվեկշռով:
Մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդները կարող են իրենց մարզից Beeline բջջային ցանց կատարել ելքային զանգեր 9 դրամով` անկախ խոսակցության տեւողությունից: Վճարը գանձվում է միայն հաջողված զանգի դիմաց:
Եթե բաժանորդը գտնվում է իր տարածաշրջանից դուրս, ապա Beeline ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 19 դրամ: Մարզային սակագնային պլանի բաժանորդների համար դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ-ի ֆիքսված եւ այլ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի արժեքը 39 դրամ է: Beeline ցանցի ներսում ելքային մեկ SMS-հաղորդագրության արժեքը 9 դրամ է, իսկ դեպի այլ, այդ թվում միջազգային օպերատորների ցանցեր` 20 դրամ: GPRS-ինտերնետի սակագինը փոխանցված/ստացված տվյալների յուրաքանչյուր 1 ՄԲ-ի դիմաց կազմում է 29 դրամ: Այլ սակագնային փաթեթներից դեպի մարզային սակագնային փաթեթ անցման արժեքը 300 դրամ է: Մարզային սակագնային փաթեթների միջեւ անցումները փակ են:

14:27 | 24.09.10 | News | 5053
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” CSJC (Beeline trademark) announced the opportunity for legal entities to get connected to prepaid regional tariff plans of Beeline.
“The prepaid regional tariff plans of Beeline, offered to legal individuals earlier, are popular among the population of Armenian regions. Due to the new offer, legal entities in all marzes of the country also can use the profitable offer of the biggest universal operator of the country”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
One can purchase a SIM card of a particular regional tariff plan in Beeline sale and customer service offices of the corresponding region at the price of 400 AMD, the entire sum is added to the account of the subscriber. While purchasing the SIM card, the customer receives the second at the price of 0 AMD and a zero balance on the account.
The subscribers of regional tariff plans may make calls from the “home” region to Beeline mobile network numbers for 9 AMD irrespective of the duration of the call. The fee is collected for successful calls only.
When the subscriber is out of “home” region, the tariff for calls inside Beeline network makes 19 AMD per minute. For subscribers of regional tariff plans, the cost of one minute of an outgoing call to other mobile and landline networks of Armenia and NKR makes 39 AMD. The cost of SMS message inside Beeline network makes 9 AMD, and to numbers of other operators, including international ones – 20 AMD. The cost of 1 Mb of download/upload data of GPRS internet makes 29 AMD. The cost for shifting from other prepaid tariff plans of Beeline to the regional tariff plan makes 300 AMD. No transition is allowed from one regional tariff plan to another.