16:58 | 28.09.10 | Նորություններ | 6564
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը եւ Samsung-ը հայտարարել են Հայաստանում Samsung Galaxy S սմարթֆոնների վաճառքի մեկնարկի մասին
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» եւ Samsung ընկերությունները հայտարարել են Հայաստանում Samsung Galaxy S սմարթֆոնների բացառիկ եւ պաշտոնական վաճառքի մեկնարկի մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ընկերության մամուլի ծառայությունում, 4 դյույմ չափի Super AMOLED էկրանով եւ Android գործառնական համակարգի վերջին տարբերակով գործող Samsung Galaxy S սմարթֆոնը հայաստանյան սպառողին առաջարկում է տեխնոլոգիական վերջին նվաճումները եւ բջջային հաղորդակցության ընդլայնված հնարավորությունները:
««ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը նպատակ ունի հայաստանյան շուկայում ներկայացնել օգտագործողի կարիքներին համապատասխանող հարմարավետ սարք, որը թույլ կտա վայելել ձայնային եւ բարձր արագության տվյալների փոխանակման ծառայությունները` անկախ գտնվելու վայրից»,- ասել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը: Նրա խոսքերով, Samsung ընկերության հետ համագործակցության արդյունքում կոմպակտ տեսքով նորարարական Samsung Galaxy S սմարթֆոնի ներմուծումը հայաստանյան շուկա հերթական քայլն է, որը բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում զգալ տարաբնույթ քոնթենթի ինտերնետի արագ հասանելիությունը` օգտվելով «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի 3.5G ցանցի առավելություններից:
Samsung Galaxy S սմարթֆոնը հայաստանյան շուկայում ներկայացված է երկու տարբերակով` 16Գբ եւ 8Գբ ներքին հիշողությամբ, համապատասխանաբար, 315 հազ. եւ 295 հազ. դրամ արժողությամբ:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի սպասարկման կենտրոններում ձեռք բերված Samsung Galaxy S սմարթֆոնների համար տրամադրվում է 1 տարվա պաշտոնական երաշխիք: Հեռախոսները կարելի է ձեռք բերել նաեւ ապառիկ:

16:58 | 28.09.10 | Новости | 6540
Ереван/Медиамакс/. Компании «ВиваСелл-МТС» и Samsung объявили сегодня о начале эксклюзивной и официальной продажи в Армении смартфонов Samsung Galaxy S.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании «ВиваСелл-МТС», смартфоны Samsung Galaxy S с экраном Super AMOLED в 4 дюйма, на основе операционной системы Android предлагает армянским потребителям расширенные возможности сотовой коммуникации и технологических новинок.
««ВиваСелл-МТС» стремится представить на армянском рынке удобное и соответствующее требованиям пользователей устройство, которое позволит пользоваться голосовыми услугами и услугами передачи данных высокой скорости, вне зависимости от местонахождения», - сказал генеральный директор компании Ральф Йирикян. По его словам, импорт данных смартфонов на армянский рынок  в результате сотрудничества с компанией Samsung – это очередной шаг, который открывает новые возможности перед абонентами 3.5G сети компании «ВиваСелл-МТС».
Смартфоны Samsung Galaxy S представлены на армянском рынке в двух вариантах - с внутренней памятью в 16 Гб и 8 Гб по цене в 315 тыс. драмов и 295 тыс. драмов соответственно.
В пунктах продаж компании «ВиваСелл-МТС» предоставляется годовая гарантия на смартфоны. Телефоны можно приобрести также в кредит.