12:01 | 08.10.10 | Նորություններ | 4165
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) կազմակերպել եւ աջակցել է ՀՀ պետական ծառայողների համար ծրագրերի կառավարման բնագավառում որակավորման բարձրացման ծրագրին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, արդյունաբերական ներուժի եւ ենթակառուցվածքների զարգացմամբ զբաղվող պետական ծառայողների խմբի մասնագիտական ուսուցումն իրականացվում է «Փի-Էմ Էքսպերտ» միջազգային կազմակերպության փորձագետների կողմից PMI PMBOK չափանիշով եւ PMI (Project Management Institute) որակի չափորոշիչներով:
«Մենք մեծ նշանակություն տվեցինք ՀՀ վարչապետի ելույթին, որտեղ խոսվում էր կառավարման հմտությունների բարձրացման անհրաժեշտության մասին եւ որոշեցինք կիսել մեր փորձը»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

12:01 | 08.10.10 | Новости | 4180
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) стала организатором и спонсором программы повышения квалификации в области управления проектами для государственных служащих Армении.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, обучение группы госслужащих, занимающихся развитием инфраструктуры и промышленного потенциала Армении, проводится в корпоративном университете Beeline международными экспертами компании “Пи-ЭМ Эксперт” по стандарту PMI PMBOK и критериям качества PMI (Project Management Institute).
«Мы с вниманием отнеслись к выступлению премьер-министра Армении, в котором говорилось о необходимости повышения навыков управления, и решили поделиться имеющимся опытом»,- отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.