10:56 | 29.10.10 | Նորություններ | 4352
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր Երեւանում մեկնարկող DigitecExpo 2010 հեռահաղորդակցության ոլորտի խոշորագույն ցուցահանդեսին «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը կներկայացնի MegaPay ակնթարթային վճարումների համակարգի ծրագրային եւ տեխնոլոգիական նորամուծությունները:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, ցուցահանդեսի այցելուները հնարավորություն կունենան ծանոթանալ ընկերության վերջին նորամուծությանը` մետաղադրամ ընդունող սարքի աշխատանքին: Նոր մշակման շնորհիվ ընկերության տերմինալների միջոցով կարելի է վճարումներ կատարել մետաղադրամներով` սկսած 100 դրամից:
«Մասնակցությունը ցուցահանդեսին մեր ընկերությունը եւս մեկ հնարավորություն կտա մեծ թվով մարդկանց ծանոթացնել մեր համակարգի վերջին նորամուծություններին եւ ցույց տալ մեր պատրաստակամությունը տրամադրելու վճարման հնարավորինս հարմար մեխանիզմներ»,- նշել է ընկերության առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:

10:56 | 29.10.10 | Новости | 4348
Ереван/Медиамакс/. На открывающейся сегодня в Ереване телекоммуникационней выставке DigitecExpo 2010 компания «Мега Пантера» представит программные и технологические новинки системы моментальных платежей MegaPay.
Как сообщили Медиамакс в «Мега Пантера», посетители выставки, в частности, получат возможность ознакомиться с последней разработкой компании, обеспечивающей прием металлических монет. Благодаря новой разработке, посредством терминалов компании можно будет осуществлять платежи в монетах, начиная со 100 драмов.
«Участие в выставке даст возможность ознакомить многочисленных посетителей с нашими последники разработками и продемонстрировать нашу готовность предоставлять максимально удобные платежные механизмы»,- отметил коммерческий директор компании Георгий Хуршудян.