10:22 | 17.11.10 | Նորություններ | 4498
«Կրթական համակարգին ձեռք մեկնելը հավասարազոր է մեր երկրի ապագային աջակցելուն»,- հայտարարել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի ղեկավարը
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը կարիերայի զարգացման իր ծրագիրը ներկայացրել է Երեւանում բացված «Կրթություն եւ կարիերա  EXPO 2010» ցուցահանդեսում:
Ցուցահանդեսի բացմանը «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանն ասել է, որ ընկերության մշակած կարիերայի զարգացման համապարփակ ծրագիրն ուսանողներին օգնում է համատեղել տեսական եւ գործնական գիտելիքները` դրանք կիրառելով հեռահաղորդակցության ոլորտում:
«Կրթական համակարգին ձեռք մեկնելը հավասարազոր է մեր երկրի ապագային աջակցելուն»,- ընդգծել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

10:22 | 17.11.10 | News | 4516
“Assistance to educational sphere equals assistance to the future of Armenia”, “VivaCell-MTS” General Manager stated
Yerevan/Mediamax/. “VivaCell-MTS” presented its program for career development at the “Education and Career EXPO 2010” fair, which launched in Yerevan.
Speaking at the launch of the exhibition, “VivaCell-MTS” General Manager Ralph Yirikian stated that the complex program for career development, elaborated by the company, helps students combine theoretical and practical knowledge, applying them in the sphere of telecommunications.
“Assistance to the educational sphere is equal to assistance to the future of our country”, Ralph Yirikian stated.