15:43 | 10.12.10 | Նորություններ | 4797
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) եւ “Երեւան Ջուրը” այսօր համագործակցության համաձայնագիր են ստորագրել:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքսը, ըստ համաձայնագրի, Երեւանի բնակիչները “ԱրմենՏել”-ի ֆիքսված կապի միջոցով կտեղեկացվեն ջրամատակարարման համակարգում կատարվող ընթացիկ աշխատաքների, հնարավոր անջատումների եւ ընթացիկ պարտքի մասին:
“Երեւան Ջուր” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Պասկալ Ռուայենի խոսքերով, տվյալ նորամուծությունը թույլ կտա բարձրացնել հաճախորդների տեղեկացվածության մակարդակը եւ վստահությունը ընկերության ծառայությունների հանդեպ:
“ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն նշել է, որ գործընթացը կազմակերպվելու է “Ավտոինֆորմատոր” համակարգի հիման վրա, որն առաջին անգամ է փորձարկվել Հայաստանում:

15:43 | 10.12.10 | Новости | 4814
Ереван/Медиамакс/. Компании «АрменТел» (торговая марка Beeline) и «Ереван Джур» подписали сегодня соглашение о сотрудничестве.
Как сообщает Медиамакс, согласно соглашению, жители Еревана будут информироваться посредством фиксированной телефонной сети «АрменТел» о плановых работах в системе водоснабжения, возможных отключениях и текущей задолженности.
По словам гендиректора ЗАО «Ереван Джур» Паскаля Руайена, данное нововведение позволит повысить уровень информированности клиентов и степень доверия к услугам компании.
Гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко отметил, что процесс будет организован на основе системы «Автоинформатор», которая впервые прошла тестирование в Армении.