10:35 | 29.12.10 | Նորություններ | 4362
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է 1 դրամով նոր Beeline A100 բրենդավորված հեռախոսների վաճառքի մեկնարկի մասին:
Առաջարկից կարող են օգտվել այն հաճախորդները, ովքեր ձեռք կբերեն «Քեզ համար Էքսկլյուզիվ» կանխավճարային սակագնային փաթեթ` 5000 դրամով հաշիվը լիցքավորելու դեպքում:
Նոր հեռախոսը, բացի հիմնական գործողություններից, ունի ռադիո, mp3-նվագարկիչ եւ հիշողության ծավալը մինչեւ 1 ԳԲ ավելացնելու հնարավորություն: Սարքն ունի txt-ֆորմատով ֆայլեր կարդալու եւ WAP-ի հնարավորություն: Հեռախոսի հետ միասին տրվում է նաեւ ստերեո համակարգ: Սարքավորումներն աշխատում են միայն Beeline բջջային ցանցի SIM-քարտերով եւ վաճառվում են ընկերության վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում:
««ԱրմենՏել» ընկերությունը շարունակում է ընդլայնել բրենդավորված հեռախոսների տեսականին: Համոզված եմ, որ կապի միասնական օպերատորի  նոր բջջային հեռախոսը հայաստանյան շուկայում մեծ ճանաչում կունենա, քանի որ ունի բազմաթիվ գործողություններ եւ շատ մատչելի գին»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

10:35 | 29.12.10 | News | 4329
Customers, purchasing SIM card of "For You-Exclusive" prepaid tariff plan, given replenishment the amount for 5000AMD, can use the offer.
Besides the basic functions, the new model of the cell phone has radio, mp3 player, and the memory of the cell phone can be expanded up to 1GB. The device supports WAP and the facility to read files in txt format. Headset is also included in the cell phone. The devices operate only with "Beeline" SIM cards and are sold in sales and customer service offices of the company.
""ArmenTel" company continues to broaden the model range of brand cell phones. I am sure that the new cell phone of the universal connection operator will be wildly popular in Armenian market, as it combines low price and more facilities", General Director of "ArmenTel" Igor Klink said.