09:52 | 26.01.11 | Նորություններ | 4487
Երեւան/Մեդիամաքս/. Աբովյան քաղաքում բացվել է “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի` բարձրակարգ սպասարկման ժամանակակից երկրորդ կենտրոնը, որն էականորեն կընդլայնի ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ծառայություններից օգտվելու բաժանորդների հնարավորությունը:
Նորաբաց կենտրոնն ունի ժամում 100 բաժանորդի սպասարկելու հնարավորություն:
“Մենք հետևողական ենք` 2 միլիոնը գերազանցող մեր բաժանորդներին առավելագույն հարմարավետություն առաջարկելու հարցում: Այդ տրամաբանությամբ ձգտում ենք սպասարկման կենրոնների թիվն ավելացնել մարզերում: Մեր սպասարկող անձնակազմը հասանելի է երկրի ամբողջ տարածքում”,- ասաց “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Աբովյան քաղաքի Հանրապետության 22 հասցեում (“Վան” սուպերմարկետի հարևանությամբ) բացված նոր կենտրոնը դարձավ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի սպասարկման 105-րդ կենտրոնը Հայաստանում:

Ереван/Медиамакс/. Второй центр современного высококачественного обслуживания «ВиваСелл-МТС» открылся в городе Абовян.
Новый центр в состоянии обслуживать 100 посетителей в час.
«Мы последовательны в вопросе предоставления максимальных удобств более чем 2 миллионам наших клиентов. Наша компания нацелена на увеличение центров обслуживания в областях, и наш обслуживающий персонал доступен на всей территории республики», - сказал гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян.
Новый центр, расположенный в Абовяне по адресу Анрапетутян 22 (по соседству с супермаркетом «Ван»), стал 105-м в сети центров обслуживания «ВиваСелл-МТС».