16:28 | 01.02.11 | Նորություններ | 5626
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր ներկայացրել է մի քանի հատուկ առաջարկներ` սիրո եւ երիտասարդության գալիք տոների առթիվ:
Orange-ի «Խոսենք» եւ «Ամեն ամիս» ձայնային ծառայությունների ինչպես նոր, այնպես էլ ներկա բաժանորդները կարող են մինչեւ փետրվարի 19-ը ընտրել մեկ Orange համար եւ ընդմիշտ ամեն ամիս ստանալ 500 անվճար րոպե` նրա հետ խոսելու համար: Ընտրված համարը SMS-հաղորդագրությամբ պետք է ուղարկել 2010 կարճ համարին: Համարն ակտիվ պահելու համար այս առաջարկից օգտվող բաժանորդները պետք է ամեն ամիս հաշիվը լիցքավորեն առնվազն 1000 դրամով:
«Ինչպես Սուրբ Սարգսի, այնպես էլ Սուրբ Վալենտինի տոները սիրված են մեր երիտասարդ բաժանորդների կողմից, ու մենք առանձնահատուկ ուրախությամբ ենք պատրաստել այս առաջարկը նրանց համար: Բացի անվճար զանգերից` մինչեւ փետրվարի 19-ը Orange «Խոսենք» եւ «Ամեն ամիս» ծառայությունների բոլոր բաժանորդները կարող են անսահմանափակ թվով անվճար MMS-ներ ուղարկել Orange-ի բոլոր բաժանորդներին, ինչպես նաեւ Orange Աշխարհ WAP պորտալից բեռնել հատուկ բովանդակություն` նկարներ, անիմացիաներ, զանգեր, java հավելվածներ եւ այլն», - ասաց Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
«Իմ Orange» մենյուն նույնպես հագեցվել է տոնական բովանդակությամբ` զանգեր, նկարներ եւ այլն, եւ հասանելի է Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդներին:
Մինչեւ փետրվարի 19-ը մեկ տարով բաժանորդագրվելով Orange Ինտերնետին ` բաժանորդներն առաջին ամսվա ինտերնետը կստանան անվճար եւ ինչպես միշտ` Ինտերնետ Հիմա մոդեմը ձեռք կբերեն ընդամենը մեկ դրամով:

Yerevan/Mediamax/. Orange Armenia presented today new offers to young people on the occasion of coming days of youth and love.
All new and old customers of Orange Let’s Talk and Every Month voice services can choose one Orange number before February 19 and always get monthly 500 free minutes to talk. They just need to send an SMS with the number of their loved one to the 2010 short number. In order to keep the favorite number active, subscribers benefiting from this offer have to recharge their account with at least 1000 AMD monthly. Customers having already a favorite number can change it by sending the new number to 2010 short number.
“The days of both St. Sargis and St. Valentine are especially loved by our young customers, and it is with great pleasure that we have prepared this offer for them. Apart from free calls, all Orange Let’s Talk and Every Month customers can send unlimited number of free MMS to all Orange subscribers, as well as they will have the opportunity to download special thematic content, such as images, animations, ringtones, java applications etc, from Orange World WAP portal”, Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director said.
My Orange menu has also been enriched with new thematic content, such as ringtones, images etc, which is available to all Orange voice customers.
All customers subscribing for one year to Orange Internet until February 19, will enjoy the first month of internet free of charge, and as usual, will get the Internet Now modem for only 1 AMD.