16:55 | 16.03.11 | Նորություններ | 4635
Երեւան/Մեդիամաքս/. Երկրորդ տարին անընդմեջ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը կհովանավորի Հայաստանի պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախմբին (ՀՊՖՆ):
Այս մասին այսօր ասել է “ՎիվաՍել-ՄՏՍ” ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը` հանդես գալով ՀՊՖՆ գեղարվեստական ղեկավար եւ գլխավոր դիրիժոր Էդուարդ Թոփչյանի հետ համատեղ ասուլիսում:
“Արդեն երկրորդ տարին է, որ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը օժանդակում եւ կանգնում է նվագախմբի կողքին: Դա արվում է մեր կորպորատիվ սոցիալական մտածելակերպի շրջանակներում, մենք հավատում ենք այսպիսի գործին եւ պետք է մտածենք վաղվա սերնդի արժեքային համակարգի մասին”, ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

16:55 | 16.03.11 | News | 4567
Yerevan/Mediamax/. It’s the second year that “VivaCell-MTS” mobile operator is the sponsor of the State Philharmonic Orchestra of Armenia (SPOA).
“VivaCell-MTS” General Manager Ralph Yirikian said this at the joint press conference with SPOA Artistic Director and Chief Conductor Eduard Topchian.
“It’s the second year that “VivaCell-MTS” assists and supports the Orchestra. It’s done within the framework of our corporate social thinking. We believe in this and we must think about the system of values of the generation of tomorrow,” Ralph Yirikian stated.