16:55 | 16.03.11 | Նորություններ | 4635
Երեւան/Մեդիամաքս/. Երկրորդ տարին անընդմեջ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը կհովանավորի Հայաստանի պետական ֆիլհարմոնիկ նվագախմբին (ՀՊՖՆ):
Այս մասին այսօր ասել է “ՎիվաՍել-ՄՏՍ” ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը` հանդես գալով ՀՊՖՆ գեղարվեստական ղեկավար եւ գլխավոր դիրիժոր Էդուարդ Թոփչյանի հետ համատեղ ասուլիսում:
“Արդեն երկրորդ տարին է, որ “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ը օժանդակում եւ կանգնում է նվագախմբի կողքին: Դա արվում է մեր կորպորատիվ սոցիալական մտածելակերպի շրջանակներում, մենք հավատում ենք այսպիսի գործին եւ պետք է մտածենք վաղվա սերնդի արժեքային համակարգի մասին”, ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

16:55 | 16.03.11 | Новости | 4599
Yerevan/Mediamax/. Второй год подряд «ВиваСелл-МТС» будет спонсором Государственного филармонического оркестра Армении (ГФОА).
Об этом сегодня заявил гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян, выступая на совместной пресс-конференции с художественным руководителем и главным дирижером ГФОА Эдуардом Топчяном.
«Уже второй год как «ВиваСелл-МТС» содействует и поддерживает оркестр. Это делается в рамках нашего корпоративного социального мышления, мы верим этому делу и должны думать о системе ценностей завтрашнего поколения», - сказал Ральф Йирикян.