17:21 | 18.03.11 | Նորություններ | 4503
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը գործարկել է «Շրջապատ» նոր կանխավճարային սակագնային փաթեթը, որը բաժանորդին թույլ է տալիս Beeline բջջային ցանցի ներսում խոսակցության երկրորդ րոպեից հետո շփվել անվճար:
Ելքային զանգի առաջին 2 րոպեները հաշվարկվում են 19.99 դրամ/րոպե, իսկ հաջորդող րոպեները` 0 դրամ/րոպե սակագնով:
«Նոր սակագնային փաթեթն ավելի հարմար է այն մարդկանց համար, ովքեր սիրում են երկար խոսել: Հաճախորդը կարող է չմտածել խոսակցության տեւողության մասին, քանի որ նա վճարում է միայն առաջին երկու րոպեի համար», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Շրջապատ» սակագնային փաթեթի ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը դեպի Beeline ֆիքսված ցանց եւ ՀՀ այլ բջջային օպերատորների ցանցեր կազմում է 29.99 դրամ:
Ելքային SMS-հաղորդագրության արժեքը դեպի Beeline բջջային ցանց կազմում է 9 դրամ, իսկ դեպի այլ բջջային ցանցեր, այդ թվում միջազգային` 20 դրամ:
GPRS-Internet ուղարկած/ստացած տվյալների 1ՄԲ-ի արժեքը կազմում է 29 դրամ: Beeline սակագնային փաթեթների հաճախորդները կարող են անցում կատարել «Շրջապատ» սակագնային փաթեթին` պահպանելով հեռախոսահամարը: Անցման արժեքը 500 դրամ է:

17:21 | 18.03.11 | Новости | 4474
Beeline запустил предоплатный тарифный план «Шрджапат», котораый позволяет абоненту бесплатно общаться внутри мобильной сети Beeline после второй минуты разговора.
Первые две минуты исходящего звонка тарифицируются из расчета 19.99 драм/мин, а все последующие  – 0 драм/мин.
«Новый тарифный план наиболее удобен для тех, кто любит говорить подолгу. Клиент может не задумываться о продолжительности разговора, ведь он платит только за первые две минуты», - отметил гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
В ТП «Шрджапат» стоимость минуты исходящего звонка на фиксированную сеть Beeline и на другие мобильные сети Армении составляет 29.99 драмов.
Цена исходящих SMS-сообщений на номера мобильной сети Beeline составляет 9 драмов, а на номера других сотовых операторов, в том числе международных – 20 драмов.
Стоимость 1 МБ переданных/полученных данных GPRS-Intenret составляет 29 драмов. Клиенты всех тарифных планов Beeline могут беспрепятственно переходить на тарифный план «Шрджапат» с сохранением своего  номера. Стоимость перехода составляет 500 драмов.