17:21 | 18.03.11 | Նորություններ | 4503
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը գործարկել է «Շրջապատ» նոր կանխավճարային սակագնային փաթեթը, որը բաժանորդին թույլ է տալիս Beeline բջջային ցանցի ներսում խոսակցության երկրորդ րոպեից հետո շփվել անվճար:
Ելքային զանգի առաջին 2 րոպեները հաշվարկվում են 19.99 դրամ/րոպե, իսկ հաջորդող րոպեները` 0 դրամ/րոպե սակագնով:
«Նոր սակագնային փաթեթն ավելի հարմար է այն մարդկանց համար, ովքեր սիրում են երկար խոսել: Հաճախորդը կարող է չմտածել խոսակցության տեւողության մասին, քանի որ նա վճարում է միայն առաջին երկու րոպեի համար», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Շրջապատ» սակագնային փաթեթի ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը դեպի Beeline ֆիքսված ցանց եւ ՀՀ այլ բջջային օպերատորների ցանցեր կազմում է 29.99 դրամ:
Ելքային SMS-հաղորդագրության արժեքը դեպի Beeline բջջային ցանց կազմում է 9 դրամ, իսկ դեպի այլ բջջային ցանցեր, այդ թվում միջազգային` 20 դրամ:
GPRS-Internet ուղարկած/ստացած տվյալների 1ՄԲ-ի արժեքը կազմում է 29 դրամ: Beeline սակագնային փաթեթների հաճախորդները կարող են անցում կատարել «Շրջապատ» սակագնային փաթեթին` պահպանելով հեռախոսահամարը: Անցման արժեքը 500 դրամ է:

17:21 | 18.03.11 | News | 4536
Yerevan/Mediamax/. Beeline has launched a new prepaid tariff plan “Shrjapat”, which allows the subscriber communicate inside Beeline network free of charge after the second minute of talk.
The first two minutes of the outgoing call cost 19.99 AMD per minute, and all the remaining ones – 0 AMD a minute.
“The new tariff plan is more comfortable for those, who like to talk for long. The customer may stop worrying about the duration of the conversation, since they pay only for the first two minutes”, “ArmenTel” CJSC General Director Igor Klimko stated.
In “Shrjapat” tariff plan the cost of the outgoing call to the landline network of Beeline and to other mobile networks of Armenia makes 29.99 AMD a minute.
The cost of outgoing SMS messages to mobile numbers of Beeline makes 9 AMD, and to numbers of other mobile connection operators, including international ones – 20 AMD.
The cost of 1 Mb of upload/download data of GPRS internet makes 29 AMD. The customers of all Beeline tariff plans can shift to “Shrjapat” tariff plan without obstacles with preservation of their number. The shift costs 500 AMD.