15:21 | 14.04.11 | Նորություններ | 4098
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը գովազդային ակցիաներից ստացված միջոցների մի մասը տրամադրել է Հայաստանի տարբեր մարզերի կարիքավոր ընտանիքների երեխաների բուժման կազմակերպմանը:
1-ից մինչեւ 16 տարեկան տասը երեխաների համապատասխան վիրահատությունները կիրականացվեն Երեւանի բժշկական հաստատություններում:
Ծրագիրն իրականացվում է “Մանկական զարգացման հիմնադրամ” հասարակական կազմակերպության հետ համատեղ:
““ԱրմենՏել” ընկերությունն իր կորպորատիվ սոցիալական քաղաքականության շրջանակներում իրականացնում է աճող սերնդի աջակցությանն ուղղված բազմաթիվ ծրագրեր: Սակայն այս ծրագիրը յուրահատուկ է, քանի որ տարբեր մարզերի երեխաները կարող են հաղթահարել հիվանդությունները մեր հաճախորդների անմիջական մասնակցության շնորհիվ: Յուրաքանչյուր մարդ, ով մասնակցել էր մեր ընկերության կողմից կազմակերպված ակցիաներին, իր լուման է ներդրել բարի գործում”,-  նշել է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Հաջողակ պաստառներ” գովազդային վիճակախաղը, որը տեղի ունեցավ 2010թ. դեկտեմբերի 2-ից մինչեւ 2011թ. փետրվարի 2-ը, ուղղված էր շարժական բովանդակության ծառայությունից օգտվելու խրախուսմանը: Կազմակերպիչների հաշվարկով, Beeline  բաժանորդների յուրաքանչյուր վեցերորդ գնումը կատարվել է երեխաների բուժման եւ հետագա վերականգնողական գործընթացի կազմակերպման օգտին:

15:21 | 14.04.11 | News | 4062
Yerevan/Mediamax/. Beeline allocated a part of the means from realizing advertisement campaigns for treatment of children from socially insecure families of Armenia from various regions of the country.
Ten children at the age of 1-16 will undergo surgeries on reestablishment of health in Yerevan clinics.
The program is realized jointly with “Children Development Fund” organization.
“Within the framework of corporate social responsibility strategy, “ArmenTel” realizes numerous programs, aiming at supporting the growing generation. But this project is special, since children from various regions of Armenia will be able to deal with their illnesses due to direct participation of our customers. Each person, who has participated in our campaigns, has his/her contribution to a good deed”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko said.
The advertisement campaign “Happy Paintings”, which took place on from December 2010 to February 2, 2011, was directed at stimulating use of mobile content. According to the estimations of the organizers, each sixth purchase of mobile content by Beeline subscribers was made to benefit the philanthropic campaign on treatment and further rehabilitation of children.