11:23 | 20.04.11 | Նորություններ | 4706
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, հայտարարել է «Եվրոֆուտբոլ» բուքմեյքերական ընկերության հետ համագործակցության մեկնարկի մասին:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, բոլոր այն քաղաքացիներն, ովքեր խաղադրույքներ են կատարում «Եվրոֆուտբոլ» բուքմեյքերական ընկերության ինտերնետային կայքի միջոցով, այսուհետ կարող են իրենց էլեկտրոնային հաշվեհամարները լիցքավորել MegaPay ակնթարթային վճարումների համակարգի տերմինալների միջոցով: Վճարումը կատարվում է առանց միջնորդավճարի, պարզեցված եղանակով:
Մասնավորապես, անհրաժեշտ է գլխավոր մենյուում ընտրել «Եվրոֆուտբոլ» կոճակը, մուտքագրել հաշվեհամարը եւ կատարել վճարում որից հետո վճարողին կտրամադրվի անդորրագիր: Վճարումներ կատարելու համար կարելի է նաեւ այցելել «այլ ծառայություններ» բաժին:
«Ավելացնելով մեր համակարգում այս ընկերությանը` մենք ապահովում ենք ՀՀ գործող երեք խոշոր բուքմեյքերական ընկերությունների առկայությունը մեր վճարային տերմինալների լայն ցանցում», - նշել է «Մեգա Պանտերա»-ի առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:

11:23 | 20.04.11 | Новости | 4700
Ереван/Медиамакс/. Компания «Мега Пантера», ведущая деятельность под торговой маркой MegaPay, задействовала услугу пополнения электронных счетов клиентов букмейкерской компании «Еврофутбол», делающих ставки через интернет-сайт компании.
Как сообщили Медиамакс в «Мега Пантера», отныне клиенты могут пополнять свои электронные счета через терминалы системы моментальных платежей MegaPay. Оплата осуществляется без комиссионных, в упрощенном режиме.
В частности, необходимо выбрать в главном меню кнопку «Еврофутбол», ввести номер счета и оплатить, после чего плательщику будет выдан чек. Для осуществления платежа можно также выбрать отдел «другие услуги».
«С входом этой комании в нашу систему мы обеспечиваем наличие в нашей терминальной сети трех крупных букмейкерских компаниий, задействованных в Армении»,- отметил коммерческий директор «Мега Пантера» Георгий Хуршудян.