11:23 | 20.04.11 | Նորություններ | 4706
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանիշի ներքո, հայտարարել է «Եվրոֆուտբոլ» բուքմեյքերական ընկերության հետ համագործակցության մեկնարկի մասին:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են «Մեգա Պանտերա»-ում, բոլոր այն քաղաքացիներն, ովքեր խաղադրույքներ են կատարում «Եվրոֆուտբոլ» բուքմեյքերական ընկերության ինտերնետային կայքի միջոցով, այսուհետ կարող են իրենց էլեկտրոնային հաշվեհամարները լիցքավորել MegaPay ակնթարթային վճարումների համակարգի տերմինալների միջոցով: Վճարումը կատարվում է առանց միջնորդավճարի, պարզեցված եղանակով:
Մասնավորապես, անհրաժեշտ է գլխավոր մենյուում ընտրել «Եվրոֆուտբոլ» կոճակը, մուտքագրել հաշվեհամարը եւ կատարել վճարում որից հետո վճարողին կտրամադրվի անդորրագիր: Վճարումներ կատարելու համար կարելի է նաեւ այցելել «այլ ծառայություններ» բաժին:
«Ավելացնելով մեր համակարգում այս ընկերությանը` մենք ապահովում ենք ՀՀ գործող երեք խոշոր բուքմեյքերական ընկերությունների առկայությունը մեր վճարային տերմինալների լայն ցանցում», - նշել է «Մեգա Պանտերա»-ի առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:

11:23 | 20.04.11 | News | 4699
Yerevan/Mediamax/. “Mega Panther” Company, which carries out activity under MegaPay trademark, launched a service of electronic account replenishment for “Eurofootball” bookmaker company customers, who gamble via the website of the company.
Mediamax was informed in “Mega Panther” that from now on the customers can replenish their electronic accounts via terminals of MegaPay instant payment system. The payment is realized without commission fees, by a facilitated order.
In particular, one should choose “Eurofootball” button in the main menu, enter the number of the account and make the payment, after which the payer will be issued a check. In order to make a payment, one can also choose “other services” section.
“With the entry of this company to our system, we provide for presence of three large bookmaker companies, functioning in Armenia, in our terminal network”, Commercial Director of “Mega Panther” Georgy Khurshudyan said.