17:30 | 26.04.11 | Նորություններ | 4915
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր Orange-ը հայտարարեց Orange Կինո ծառայության սիրահարներին ուղղված առաջարկի մասին:
Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդները, այսօրվանից մինչեւ մայիսի 8-ը օգտվելով Orange Կինո ծառայությունից, կստանան հնարավորություն ձեռք բերել Կաննի միջազգային կինոփառատոնին որպես պատվավոր հյուր մասնակցելու ուղեգիր:
«Ավելի քան 10 տարի Orange-ը Կաննի միջազգային կինոփառատոնի պաշտոնական գործընկերներից է, եւ այս ավանդական գործընկերության շնորհիվ Orange Արմենիան հնարավորություն ունի իր բաժանորդներից մեկի համար անմոռանալի դարձնել Կաննի 64-րդ փառատոնը: Հայաստանում մենք երկու ամիս առաջ մեկնարկեցինք Orange Կինո ծառայությունը, որի նպատակն է աշխուժացնել կինոյի նկատմամբ հետաքրքրությունը Հայաստանում եւ խրախուսել կինոմաններին: Հենց մեր այս բաժանորդներն էլ, ովքեր հաճախ են այցելում կինո, կստանան հնարավորություն` դառնալ Կաննի աստղերից», - ասաց Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Ցանկալի ուղեգիրը ձեռք բերելու համար անհրաժեշտ է օգտվել Orange Կինո ծառայությունից ապրիլի 26-ից մինչեւ մայիսի 8-ն ընկած ժամանակահատվածում, Orange համարից ուղարկելով “kino” բառը 5555 կարճ համարին: Տոմսի հետեւում նշված համապատասխան դաշտում լրացնելով պահանջվող տվյալները` բաժանորդները պետք է կտրեն տոմսի ստորին` լրացված հատվածը եւ այն գցեն «Մոսկվա» եւ «Հոկտեմբեր» (Գյումրի) կինոթատրոններում տեղադրված Orange-ի համապատասխան արկղերը:
Մայիսի 10-ին երկու արկղերը կբացվեն, եւ պատահական կարգով դուրս կհանվի մեկ տոմս: Այն բաժանորդը, ում պատկանում է այդ տոմսը, կստանա Կաննի պատվավոր հյուրի ուղեգիր 2 հոգու համար:
«Կարծում եմ` ցանկացած կինոսիրողի երազանքներից է հայտնվել Կաննի նման հեղինակավոր միջազգային կինոփառատոնում, որտեղ իր շուրջը կլինեն համաշխարհային կինոաստղեր` կենդանի լեգենդներ: Մեր բաժանորդին Կաննում կընդունեն իսկական աստղի նման», - ասաց Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

17:30 | 26.04.11 | Новости | 4615
Ереван/Медиамакс/. Компания Orange Armenia объявила сегодня о специальном предложении услуги «Orange Кино» для влюбленных.
С сегодняшнего дня по 8-ое мая все абоненты голосовой услуги Orange, воспользовавшись услугой «Orange Кино», примут участие в розыгрыше путевки на Каннский кинофестиваль в качестве почетного гостя.
«Более 10 лет Orange является одним из официальных партнеров Каннского кинофестиваля. Благодаря этому традиционному партнерству у Orange Armenia есть возможность сделать для одного из своих абонентов 64-й Каннский кинофестиваль незабываемым. Два месяца назад мы запустили в Армении услугу «Orange Кино», цель которой - активизировать в Армении интерес к кино и содействовать киноманам. Именно эти абоненты, которые часто посещают кинотеатры, получат возможность стать звездами Канна», - сказал гендиректор компании Бруно Дютуа.
Для участия в розыгрыше необходимо воспользоваться услугой «Orange Кино» с 26 апреля по 8 мая, отправив слово kino на короткий номер 5555 и внести необходимые данные в соответствующее поле на обратной стороне билета. Часть билета с заполненным полем абоненты должны будут опустить в специальные ящики Orange в кинотеатрах «Москва» и «Октембер» (Гюмри).
Ящики будут вскрыты 10 мая, и из них будет извлечен один билет. Обладатель билета получит путевку в Канны на двоих.
«Думаю, каждый кинолюбитель мечтает оказаться на Каннском кинофестивале, где увидит мировых кинозвезд - живых легенд. Нашего абонента в Каннах примут как настоящую звезду», - сказал директор по маркетингу Orange Арам Мкртчян.