12:37 | 29.04.11 | Նորություններ | 4719
Նոր փաթեթում սահմանված է միասնական սակագին զանգերի, հաղորդագրությունների և շարժական ինտերնետի համար: Սակագնային փաթեթի ներսում ելքային զանգի մեկ րոպեի, SMS կամ MMS հաղորդագրության, ինչպես նաև ուղարկած/ստացած տվյալների 1ՄԲ գինը կազմում է 4.99 դրամ:
“Նոր սակագնային փաթեթում միավորված են կապի բոլոր տեսակների ամենագրավիչ սակագները: Այն, առաջին հերթին, հասցեագրված է երիտասարդներին: Համոզված ենք, որ տվյալների փոխանցման աննախադեպ ցածր սակագինը, զանգերի և հաղորդագրությունների մատչելի գների համադրությամբ, կուրախացնի մեր բաժանորդներին` տալով նրանց հաղորդակցման ավելի մեծ ազատություն”, - նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Mix” ՍՓ դեպի Beeline բջջային և ֆիքսված ցանցեր, ինչպես նաև դեպի ՀՀ և ԼՂՀ այլ բջջային ցանցեր ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 29.99 դրամ: Ելքային SMS և MMS հաղորդագրության արժեքը դեպի Beeline և ՀՀ այլ բջջային ցանցեր կազմում է 8.99 դրամ:

12:37 | 29.04.11 | Новости | 4761
Ереван/Медиамакс/. Beeline запустил предоплатный тарифный план “Mix” с единой ценой на звонки, сообщения и мобильный интернет.
Внутри тарифного плана стоимость минуты исходящего звонка, SMS или MMS, а также 1 МБ переданных/полученных данных составляет 4,99 драма.
«В новом тарифном плане объединены самые привлекательные цены на все виды связи. Он адресован, прежде всего, молодежи. Мы уверены, что беспрецедентно низкая стоимость услуг передачи данных в сочетании с доступными ценами на звонки, текстовые и мультимедийные сообщения обрадует наших абонентов, даст им дополнительную свободу в общении», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
В ТП “Mix” стоимость минуты исходящего звонка на мобильную и фиксированную сеть Beeline, а также на другие мобильные сети Армении и НКР составляет 29,99 драм. Цена исходящих SMS и MMS-сообщений на номера мобильной сети Beeline и других местных сотовых операторов – 8,99 драм.