17:30 | 19.05.11 | Նորություններ | 4476
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ը երկարեցրել է լիցքավորումների վավերականության ժամկետները` որոշների համար անգամ կրկնապատկելով այն:
Այսուհետ լիցքավորելով հաշիվը 500 դրամով, բաժանորդը նախկին 7 օրվա փոխարեն կկարողանա զանգեր կատարել 15 օրվա ընթացքում, 1000-ի դեպքում` 1 ամսվա, 1500-ի դեպքում` 2 ամսվա եւ այլն:
Յուրաքանչյուր լիցքավորման վավերականության ժամկետի ավարտից հետո Orange-ի կանխավճարային ծառայության բաժանորդներն ունեն 6 ամիս` զանգեր, կարճ եւ մուլտիմեդիա հաղորդագրություններ ընդունելու համար: Ընդ որում, այս ժամանակահատվածում բաժանորդի հաշվին եղած գումարն ամբողջությամբ կպահպանվի:
«Orange-ում բազմաթիվ առաջարկներ կապված են լիցքավորման հետ, ինչպես օրինակ շաբաթ եւ կիրակի օրերին անվճար զանգերը, ամեն շաբաթ 100 հեռախոս նվեր ստանալու հնարավորությունը եւ այլն: Ուստի կարծում ենք, որ այժմ լավագույն ժամանակն է բարելավելու լիցքավորման ժամկետները», - ասաց Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Orange-ը հիշեցնում է իր այն բաժանորդներին, ում հաշվի վավերականության ժամկետը նախկինում երկարացվել է մինչեւ հունիսի 6-ը, վերալիցքավորել հաշիվը մինչեւ այդ օրը` քարտն ակտիվ պահելու համար եւ վավերականության նորացված ժամկետներից օգտվելու համար:

17:30 | 19.05.11 | Новости | 4421
Как сообшили Медимакс в пресс-службе оператора, пополнив счет на 500 драмов, абонент сможет производить звонки в течение 15 дней вместо прежних 7. При пополнении счета на 1000 драмов срок действительности составит 1 месяц, в случае 1500 драмов – 2 месяца и т.д.
После завершения срока дейсвительности пополнения (в случае, если абонент не производит пополнений) предоплатные абоненты Orange смогут еще 6 месяцев принимать звонки и сообщения, сохранив при этом сумму, оставшуюся на счету.
«С пополнением счета связано множество предложений Orange, например, бесплатные звонки по субботам и воскресеньям, розыгрыш 100 телефонов каждую неделю и так далее. Мы считаем, что сейчас самое подходящее время для продления сроков пополнений»,- сказал гендиректор компании Бруно Дютуа.