13:19 | 21.06.11 | Նորություններ | 2708
Ավելի վաղ այս տարի Skype-ը հայտնել էր, որ իր սպառողները կկարողանան Facebook-ից ընկերներ ավելացնել, թարմացնել իրենց կարգավիճակը եւ թարմացումներ ստանալ:
Ընկերությունը պաշտոնապես ներկայացրել է 5.5 Skype բետա-տարբերակը Windows-ի համար այս եւ այլ ֆունկցիաներով, հաղորդում է Մեդիամաքսը` վկայակոչելով 3dnews.ru-ն:
Վերջին տարբերակը Facebook-ի ընկերների հետ չաթի հնարավորություն է ընձեռնում  ուղղակի Skype-ից: Skype-ում նույնպես առանձին հավելում կա Facebook-ի ընկերների ցուցակով: Skype-ում չաթի հետ համատեղ, սպառողները կարող են մեկնաբանություններ թողնել եւ նույնիսկ նշել նախընտրած լուրը եւ թարմացնել Facebook-ը առանց ծրագիրը լքելու:

13:19 | 21.06.11 | Новости | 2714
Ранее в этом году Skype сообщала, что ее пользователи смогут добавлять друзей из Facebook, обновлять свой статус и получать обновления.
Компания официально представила бета-версию 5.5 Skype для Windows с этими и другими функциями, сообщает Медиамакс со ссылкой на 3dnews.ru.
Последняя версия поддерживает возможность чата с друзьями в Facebook прямо из самого Skype. В Skype также добавлена отдельная вкладка со списком контактов Facebook. Наряду с чатом в Skype, пользователи могут оставлять комментарии и даже отмечать понравившиеся новости и обновления Facebook, не покидая программы.
Скачать бета-версию Skype 5.5 (только для Windows) можно с официального сайта . Следует отметить, что после установки бета-версии, для перехода на финальную потребуется также ручная инсталляция программы с сайта.