18:31 | 21.06.11 | Նորություններ | 5212
ԱրմենՏել ընկերությունը հայտարարում է “Beeline երկրներ” ծառայության նոր սեզոնային զեղչի մեկնարկի մասին:
Ակցիայի շրջանակում Beeline բաժանորդները, Վրաստանում “Mobitel” ցանցի (ապրանքանիշը Beeline) ռոումինգ ծառայությունից օգտվելիս, կարող են ստանալ զանգեր 49դրամ/րոպե սակագնով, ինչպես նաև զանգահարել Վրաստանի և Հայաստանի բոլոր բջջային և ֆիքսված հեռախոսահամարներին` 69 դրամ/րոպե սակագնով:
“Beeline երկրներ” ծառայությունը գործում է մինչև 2011 թ.-ի սեպտեմբերի 1-ը: Ծառայությունից կարող են օգտվել Beeline բջջային ցանցի բոլոր բաժանորդները` նախապես ակտիվացնելով ռոումինգը:
“Հանդիսանալով կապի միասնական օպերատոր և ռոումինգ գործընկերների քանակով ավանդական առաջատար Հայաստանում, “ԱրմենՏել” ընկերությունը կրկին խթանում է սակագների իջեցումը, այդ թվում միջազգային կապի: Մեր նախաձեռնությունը նպատակ ունի  դարձնել կապի ծառայություններն ավելի մատչելի, իսկ մեր հայրենակիցների հանգիստը հարևան երկրում ավելի հարմարավետ”, - նշել է ԱրմենՏել ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Beeline երկրներ” ծառայության ակտիվացումն անվճար է: Այն ակտիվացնելու համար բջջային հեռախոսից պետք է հավաքել *555# հրահանգը: Ծառայությունն ակտիվ է 10 օր, որից հետո բաժանորդը կրկին կարող է անվճար ակտիվացնել այն: Ծառայության համար բաժանորդավճար նախատեսված չէ:

18:31 | 21.06.11 | News | 5235
ArmenTel announced today a new seasonal discount for “Beeline Country” service. In the frames of the campaign, Beeline subscribers in roaming in “Mobitel” network in the territory of Georgia get the chance to receive calls at the cost of AMD 49 per minute of airtime, as well as call all mobile and landline numbers of Armenia and Georgia at the price of AMD 69.
“Beeline Countries” service is in effect till September 1, 2011. All subscribers of Beeline mobile connection will be able to use it, if they activate roaming service beforehand.
“As the traditional leader in Armenia as to the number of roaming partners and the integrated connection operator in the country, “ArmenTel” Company again becomes a catalyst for reduction of prices, including for international connection. Our initiative aims at making connection services more affordable and the vacation of our compatriots in the neighboring country – more comfortable”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko said.
Connection to “Beeline Countries” service is free of charge. In order to do that, one should dial *555# command on one’s cell phone. The service will be active for ten days, after which the subscriber can activate it again free of charge. There is no subscriber fee provided for the service.