11:54 | 06.07.11 | Նորություններ | 3425
Երեւան/Մեդիամաքս/. Գեւորգ Վերմիշյանը նշանակվել է “Մեգաֆոն” ԲԲԸ-ի ֆինանսատնտեսական հարցերով գլխավոր տնօրենի տեղակալ: Այս մասին ասվում է ընկերության հաղորդագրության մեջ:
Գեւորգ Վերմիշյանի պարտականությունների շրջանակը կներառի ընկերության կորպորատիվ ֆինանսների, բյուջետավորման եւ նախագծման գործընթացների, ինչպես նաեւ ռիսկերի եւ գնումների կառավարման աշխատանքները:
Գեւորգ Վերմիշյանը ծնվել է 1978 թվականին: 2002-2007թթ. աշխատել է “Լուկոյլ” ԲԲԸ-ում: 2007-ից մինչեւ 2011 հունիսը ղեկավարել է ԱՖԿ “Սիստեմա”-ի կորպորատիվ ֆինանսների ստորաբաժանումը: Այդ ժամանակահատվածում Վերմիշյանի գլխավորած թիմը $ 7 մլրդ ընդհանուր արժողությամբ ավելի քան 35 խոշոր գործարքներ է իրականացրել:

11:54 | 06.07.11 | Новости | 3451
Ереван/Медиамакс/. Геворк Вермишян назначен заместителем генерального директора по финансово-экономическим вопросам ОАО "МегаФон". Об этом говорится в сообщении компании.
В сферу обязанностей Геворка Вермишяна войдут корпоративные финансы, процессы бюджетирования и планирования, а также управление рисками и закупками.
Геворк  Вермишян  родился в 1978 году. С 2002 по 2007 год работал в ОАО «ЛУКОЙЛ». С 2007 по июнь 2011 года курировал блок корпоративных финансов в АФК «Система». За это время команда под управлением Вермишяна  реализовала свыше 35 крупных сделок на общую сумму более $ 7 млрд.