14:57 | 23.08.11 | Նորություններ | 5024
Երեւան: Մեդիամաքս: «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն այսօր հայտնել է, որ առաջիկա շաբաթների ընթացքում ընկերությունը հանդես կգա նոր առաջարկով իր ինտերնետ բաժանորդների համար:
«Սպասվում է տրամադրվող ծառայությունների ընդլայնում նախկին գներով: Միաժամանակ, Հայաստանում ինտերնետի զարգացման եւ բաժանորդների թվի աճի հետ մեկտեղ, չի բացառվում գների հետագա նվազում», - ասել է Իգոր Կլիմկոն: Նա նշել է, որ միջազգային կապուղիների դիվերսիֆիկացման եւ սպառվող տրաֆիկի աճի հետ միասին մեծածախ ինտերնետի արժեքը Հայաստանում գրեթե 10 անգամ նվազել է:
Այսօր “ԱրմենՏել”-ը Չարբախում բացել է Երեւանում 24-րդ եւ Հայաստանում 84-րդ վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակը` Արտաշեսյան 85/14 հասցեով (շուկայի հարեւանությամբ):
Գրասենյակի բացման ելույթում ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ արդեն երկրորդ տարին գործող` բաժանորդների սպասարկման որակը բարելավելու ծրագիրը շոշափելի արդյունքներ է տվել:

14:57 | 23.08.11 | Новости | 5042
Ереван/Медиамакс/.Гендиректор АрменТел Игорь Климко сообщил сегодня, что в ближайшие недели компания выступит с новыми предложениями для своих интернет-абонентов.
«Ожидается расширение спектра предоставляемых услуг по прежним ценам. В то же время, по мере развития интернета в Армении и роста числа абонентов, не исключается дальнейшее снижение цен», - сказал Игорь Климко. Он заметил, что с диверсификацией международных каналов связи и ростом потребляемого трафика, стоимость оптового интернета снизилась для Армении почти в 10 раз.
Сегодня АрменТел открыл сегодня свой 24-й в Ереване и 84-й в Армении офис продаж и обслуживания в административном районе Чарбах по адресу ул. Арташесяна 85/14 (по соседству с рынком).
Выступая на открытии офиса, гендиректор АрменТел Игорь Климко сказал, что программа компании по улучшению качества обслуживания абонентов, которая действует уже 2 года, дала ощутимые результаты.