12:53 | 31.08.11 | Նորություններ | 4780
Երեւան: Մեդիամաքս:Orange-ն այսօր ներկայացրել է նոր “անսահմանափակ” առաջարկներ ձայնային ծառայություններից եւ բջջային ինտերնետով սոցիալական ցանցերից օգտվողների համար:
Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան ասել է, որ Orange-ն իր բաժանորդներին առաջարկում է ընտրել երկու անսահմանափակ հնարավորություններից մեկը. խոսել Orange-ի մյուս բաժանորդների հետ կամ շփվել սոցիալական ցանցերում:
Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն էլ ասել է, որ Orange-ը յուրօրինակ նվեր է մատուցում նոր ուսումնական տարվա նախաշեմին:
Նրա խոսքերով, նոր “անսահմանափակ” առաջարկներից օգտվելու համար Orange-ի կանխավճարային ծառայության բաժանորդները պետք է հավաքեն *129# եւ վճարելով 100 դրամ` անսահմանափակ խոսեն Orange-ի բաժանորդների հետ 1 օրվա ընթացքում եւ 500 դրամ` 7 օրվա ընթացքում անսահմանափակ խոսելու համար կամ կարող են ընտրել “անսահմանափակ սոցիալական ցանցեր” տարբերակը:
“Orange-ը իր բաժանորդներին բացառիկ հնարավորություն է տալիս սեպտեմբեր ամսվա ընթացքում ծառայությունն առաջին անգամ ակտիվացնել անվճար”,-ասել է Արամ Մկրտչյանը:
Ծառայությունը մեկ անգամ ակտիվացնելուց հետո ավտոմատ կվերաակտիվանա, ինչը կարելի է դադարեցնել` կրկին *129# կոդը հավաքելով:

12:53 | 31.08.11 | Новости | 4825
Ереван/Медиамакс/.Orange представил сегодня “неограниченные” предложения для пользователей голосовыми услугами и социальными сетями через мобильный интернет.
Гендиректор Orange Armenia Бруно Дютуа сказал, что оператор предлагает своим абонентам выбрать одну из двух неограниченных возможностей: говорить с другими абонентами Orange либо общаться в социальных сетях.
Директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян сообщил, что таким образом компания преподносит особый подарок перед началом учебного года. Он сообщил, что для того, чтобы воспользоваться неограниченными услугами, абоненты предоплатных тарифных планов должны будут набрать *129# и, заплатив 100 драмов, неограниченно общаться с другими абонентами Orange в течение суток, либо заплатить 500 драмов и общаться неограниченно в течение 7 дней. За ту же плату абоненты могут выбрать вариант “неограниченные социальные сети”.