12:53 | 31.08.11 | Նորություններ | 4780
Երեւան: Մեդիամաքս:Orange-ն այսօր ներկայացրել է նոր “անսահմանափակ” առաջարկներ ձայնային ծառայություններից եւ բջջային ինտերնետով սոցիալական ցանցերից օգտվողների համար:
Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան ասել է, որ Orange-ն իր բաժանորդներին առաջարկում է ընտրել երկու անսահմանափակ հնարավորություններից մեկը. խոսել Orange-ի մյուս բաժանորդների հետ կամ շփվել սոցիալական ցանցերում:
Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն էլ ասել է, որ Orange-ը յուրօրինակ նվեր է մատուցում նոր ուսումնական տարվա նախաշեմին:
Նրա խոսքերով, նոր “անսահմանափակ” առաջարկներից օգտվելու համար Orange-ի կանխավճարային ծառայության բաժանորդները պետք է հավաքեն *129# եւ վճարելով 100 դրամ` անսահմանափակ խոսեն Orange-ի բաժանորդների հետ 1 օրվա ընթացքում եւ 500 դրամ` 7 օրվա ընթացքում անսահմանափակ խոսելու համար կամ կարող են ընտրել “անսահմանափակ սոցիալական ցանցեր” տարբերակը:
“Orange-ը իր բաժանորդներին բացառիկ հնարավորություն է տալիս սեպտեմբեր ամսվա ընթացքում ծառայությունն առաջին անգամ ակտիվացնել անվճար”,-ասել է Արամ Մկրտչյանը:
Ծառայությունը մեկ անգամ ակտիվացնելուց հետո ավտոմատ կվերաակտիվանա, ինչը կարելի է դադարեցնել` կրկին *129# կոդը հավաքելով:

12:53 | 31.08.11 | News | 4824
Yerevan /Mediamax/.Orange presented “unlimited” offers for users of voice services and social networks via mobile internet today.
Orange Armenia CEO Bruno Duthoit said that the operator offers its subscribers to choose between 2 unlimited options – to talk to other Orange subscribers or communicate on the social networks.
Orange Armenia Marketing Director Aram Mkrtchyan informed that the company thus presents a gift on the start of a new study year. He said that to use unlimited services, the subscribers of prepaid tariff plans either should dial *129# and communicate with other subscribers without limits within a day by paying AMD100 or pay AMD500 and communicate without limits within 7 days. The subscribers may choose “unlimited social networks” option for the same price.