15:54 | 16.09.11 | Նորություններ | 5127
Երեւան/Մեդիամաքս/.Orange-ն այսօր «WiFi անկյուններ» է բացել Երեւանի պետական համալսարանում եւ Հայաստանի պետական ագրարային համալսարանում:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը,  Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան ասել է, որ շուտով անվճար Orange WiFi ինտերնետից կարող են օգտվել նաեւ ԵՊԼՀ եւ  ԵրՊՏԻ ուսանողներն ու դասախոսները:
«Որպես պատասխանատու ընկերություն մեր կարեւորագույն նպատակներից է ինտերնետը եւ հաղորդակցման ժամանակակից մեթոդները հասանելի դարձնել բոլորին: Վստահ եմ, որ WiFi անկյունները կհեշտացնեն ուսանողների ուսումնական գործընթացը եւ թույլ կտան նաեւ խնայողություններ անել»,-ասել է Բրունո Դյութուան:

15:54 | 16.09.11 | Новости | 5126
Ереван/Медиамакс/. Orange открыл сегодня «Уголки WiFi» в Ереванском государственном университете и Государственном аграрном университете Армении.
Как сообщает Медиамакс, гендиректор Orange Бруно Дютуа заявил, что в ближайшее время бесплатным WiFi Orange смогут воспользоваться также студенты и преподаватели ЕГЛУ и ЕГИУ.
«В качестве ответственной компании одной из наших важнейших целей является довести интернет и современные коммуникационные методы до всех. Я уверен, что WiFi уголки облегчат образовательный процесс студентов и позволят им экономить средства», - сказал Бруно Дютуа.