13:30 | 20.09.11 | Նորություններ | 5221
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է Hi-Line ծառայության անսահմանափակ սակագնային փաթեթներում արագության ավելացման եւ գների նվազեցման մասին:
Hi-Line 128, Hi-Line 256, Hi-Line 512 и Hi-Line 1024 սակագնային փաթեթներում կապուղիների թողունակությունը կրկնապատկվել է, Hi-Line 2048 սակագնային փաթեթի բաժանորդների կապուղիների թողունակությունն ավելացվել է մինչեւ 3072 kbps, իսկ Hi-Line 3072 հաճախորդների համար ամսեկան բաժանորդային վարձը 15000 դրամից նվազել է մինչեւ 12000 դրամ, հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
«Համապետական տոնի նախաշեմին մենք հաճույքով նոր նվեր ենք մատուցում մեր բաժանորդներին ոչ միայն Երեւանում, այլեւ մարզերում, եւ հույս ունենք, որ այն կբացի ինտերնետ ծառայությունների օգտագործման որակապես նոր փուլ»,- նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Արագության եւ տարիֆիկացման փոփոխությունը Hi-Line ծառայության անսահմանափակ սակագանային փաթեթների բոլոր բաժանորդների համար իրականացվում է ավտոմատ կերպով. պայմանագիրը վերակնքելու անհրաժեշտություն չկա:

13:30 | 20.09.11 | Новости | 5230
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил сегодня об увеличении скорости и снижении цен в безлимитных тарифных планах услуги Hi-Line.
Пропускная способность канала у всех абонентов тарифных планов Hi-Line 128, Hi-Line 256, Hi-Line 512 и Hi-Line 1024 удвоилась, для абонентов Hi-Line с пропускной способностью 2Мб/с скорость увеличена до 3Мб/с, а для клиентов тарифного плана  Hi-Line 3072 ежемесячная плата снижена с 15000 до 12000 драмов в месяц, сообщили в пресс-службе компании.
«В преддверии праздника мы с удовольствием преподносим всем нашим клиентам еще один подарок и надеемся, что он откроет для них новые горизонты общения», - отметил генеральный директор АрменТел Игорь Климко.
Изменение скорости и тарификации осуществляется автоматически для всех абонентов безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line. Клиентам не нужно перезаключать договор.